اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صادرات پرتقال اتوود:
پرتقال اتوود به عنوان یک جوانه نزدیک به واشنگتن در املاک فرانک اتوود در کالیفرنیا در سال 1935 آغاز شد. پرتقال اتوود در ماه های نوامبر تا ژاویه برداشت می شود.

رقمی زودرس که از جهش شاخه ای واشنگتن ناول به دست آمده و تولید میوه هایی ناف دار و بی بذر می‌نماید. میوه این رقم مزه شیرین و معطر بوده پوستی به رنگ نارنجی روشن دارد. میوه ها ماندگاری خوبی روی درخت دارند. با این حال در ابتدای فصل، کیفیت آن به اندازه ناول های واشنگتن کاملا خوب نیست.

پرتقال اتوود

سهم صادرات پرتقال اتوود با کد تعرفه 08051000 در بازار جهانی بیش از 5 میلیارد دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادر کنند ان اسپانیا , افریقا و اسپانیا هستند. رشد صادرات پرتقال اتوود در 5 سال اخیر بیش از 15 درصد رشد را نشان می دهد.تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.

بازاریابی پرتقال اتوود صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند.

هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>