اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صادرات کود:
کود Fertilisers به هر نوع ماده معدنی یا آلی یا بیولوژیک که دارای عناصر غذایی باشد و باعث بالا بردن حاصل خیزی خاک و همچنین با تیمار گیاهی باعث افزایش عملکرد کیفی و کم محصول شود کود اطلاق می‌شود.

کود

کود ها به سه دسته شیمیایی، آلی یا ارگانیک و بیولوژیک یا زیستی تقسیم می شوند. کودهای شیمیایی به دو دسته پر مصرف یا ماکرو و عناصر کم مصرف یا میکرو تقسیم می شوند.

کودهای زیستی (کود بیولوژیک) به مواد حاصل خیزکننده ای گفته می شود که دارای تعداد کافی از یک یا چند گونه از میکروارگانیسم های سودمند خاکزی هستند.

سهم صادرات کود با کد تعرفه 31 در بازار جهانی بیش از 59 میلیارد دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادر‌کنندگان روسیه، چین، کانادا، امریکا و بلاروس هستند.

کود

رشد صادرات کود در 2 سال اخیر بیش از 19 درصد رشد را نشان می دهد. ایران جایگاه 21 در جهان را داراست و عربستان سعودی در جایگاه 7 جهان می باشد.تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی و استفاده از تکنولوژی روز توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.

بازاریابی کود صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است. بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>