اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

 پرتقال والنسیا خونی

صادرات پرتقال والنسیا خونی:
سهم صادرات پرتقال والنسیا خونی با کد تعرفه 08051000 در بازار جهانی بیش از 5 میلیارد دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادر کننده آن اسپانیا، آفریقا و اسپانیا هستند. رشد صادرات پرتقال والنسیا در 5 سال اخیر بیش از 15 درصد رشد را نشان می دهد.

تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند. اگر شما هم به دنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

پرتقال والنسیا خونی در سال 1988 در فلوریدای آمریکا کشف شد. این رقم حاصل از جهشMutation والنسیای معمولی می باشد.میوه این رقم دارای پوستی برنگ نارنجی تیره و زمان رسیدن آن اواخر بهار یا اوایل تابستان می باشد.

اسم دیگر این محصول اسمیت قرمز والنسیا نیز است. درخت بلند و پرانرژی است و به خوبی در مناطق ساحلی و داخلی رشد می کند. پرتقال والنسیا در جنوب کشور نسب به شمال کشور عملکرد بهتری دارد و علت آن در دیررس بودن آن است و زمان برداشت این محصول در اسفند ماه تا اردیبهشت ماه است.

بازاریابی پرتقال والنسیا خونی صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>