اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صادرات پرتقال شاموتی: 
صادرات پرتقال شاموتی یا یافا Shamouti or Jaffa Orange با کد تعرفه 08051000 در بازار جهانی بیش از 5 میلیارد دلار است.

بزرگ ترین کشورهای صادرکننده آن اسپانیا , افریقا  هستند. رشد صادرات پرتقال شاموتی در 5 سال اخیر بیش از 15 درصد رشد را نشان می دهد.تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته‌بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.

پرتقال شاموتی

معرفی پرتقال شاموتی:
پرتقال شاموتی که به نام پرتقال یافا Jaffa یا فلسطینی نیز شهرت دارد در سال 1844 در اثر جهش جوانه ای پرتقال بلادی Beledi در شهر یافای فلسطین به دست آمده است. میوه این رقم دارای پوستی کلفت، گوشتی کم و بسیار خوش عطر و طعم می باشد.

رقم یافا دردهه 1880 به فلوریدای آمریکا انتقال داده شد و یافای آمریکائی به یافای فلوریدا مشهور گردید. لازم به ذکر است این میوه در نهالستان میرنیا آماده ارائه می باشد.

پرتقال یافا به واسطه کیفیت بالا در خیلی از کشورهای اروپائی نیز مشهور می باشد. پرتقال شامورتی یا یافا با نام بیروتی نیز شناخته می شد و دارای دو نوع درشت پوست کلفت و کوچک تخم مرغی است و در شمال کشور کشت می شود و معمولا در ایران از اواسط پاییز شروع برداشت این محصول است زمان ماندگاری این پرتقال بر روی درخت کوتاه مدت است و می توان ان را در انبار به مدت چند ماه ذخیره کرد.

پرتقال شاموتی صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره‌ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت‌های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند. هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>