اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صادرات گریپ فروت مارش:
گریپ فروت مارش Marsh Grapefruit دارای گوشت سفید و بی بذر است که در حدود سال 1860 در فلوریدا شناسائی شد. در دهه 1880 درختان این رقم در نهالستان فردی به نام مارش به طور انبوه تولید شد به واسطه بی بذری به سرعت مورد توجه قرار گرفته است.

گریپ فروت مارش

درختان بزرگ با تاج قوی و فشرده آن میوه هایی با اندازه متوسط، گرد و با رنگ پوست لیموئی تا حدود 70 تن در هکتار تولید می نماید. گوشت میوه به رنگ زرد نخودی، بسیار آبدار و خوشمزه است.

قابلیت نگهداری میوه ها برای مدت طولانی با حفظ شکل ظاهری و کیفیت خوب روی درخت، میسر است. این رقم یکی از دیررس ترین رقم تجاری گریپ فروت است و زمان رسیدن آن اواسط یا اواخر دی می باشد.


سهم صادرات گریپ فروت مارش با کد تعرفه 08054000 در بازار جهانی بیش از یک میلیارد دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادرکننده آن چین، افریقا جنوبی و هلند هستند.

رشد صادرات گریپ فروت در 4 سال اخیر بیش از 9 درصد رشد را نشان می دهد.تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته‌بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.

گریپ فروت مارش صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است. بسیاری از شرکت‌های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>