اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

استارت آپ بلاک چین پکسوس (Paxos) اعلام کرد که استیبل کوین (ارز با ثبات) با پشتیبانی قانونی ایالت نیویورک خود را عرضه کرده است.  توکن استاندارد پکسوس که به تازگی عرضه و تایید شده است و توسط دپارتمان خدمات مالی ایالت نیویورک NYDFS قانونمد خواهد شد، به طور کامل با دلار آمریکا پشتیبانی شده است. قابل ذکر است پکسوس یک متصدی واجد شرایط است، به این معنا که به طور قانونی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تایید و قانونمند شده است تا سرمایه مشتریان را حفظ و نگهداری کند. توکن استاندارد پکسوس به منظور ارائه نقدشوندگی به معاملات سرمایه گذاران در دارایی کریپتو طراحی شده است. توکن استاندارد پکسوس این امر را با ارائه جایگزین های دیجیتال برای پول نقد انجام می دهد و انجام تراکنش آنی را میسر می کند.

چارلز کاسکاریا موسس و مدیر عامل پکسوس در بیانیه ای گفت که هدف استیبل کوین جدید، ارائه بازارهای مالی با قابلیت انجام تراکنش به وسیله دارایی های پشتیبانی شده توسط دلاری است که از فناوری بلاک چین بهره می برند. کاسکاریا توکن جدید را پیشرفت چشمگیری در دارایی های دیجیتال خواند و اذعان داشت: در بازار فعلی، بزرگ ترین موانع برای پذیرش دارایی دیجیتال، اعتماد و نوسان قیمت آن ها می باشد. با قانونمند شدن استیبل کوین با پشتیبانی یک به یک دلار، ما معتقدیم دارایی را ارائه می دهیم که کاربرد پول را بهبود می بخشد.

این استیبل کوین که بر اساس استاندارد ERC-20 اتریوم ایجاد شده است، می تواند بین دو کیف پول در شبکه اتریوم انتقال یابد. هرچند در عرضه این استیبل کوین خاطر نشان شده است که فقط مشتریان مورد تایید پکسوس می توانند توکن ها را در وبسایت شرکت خریداری یا دریافت کنند. به منظور حفظ ارزش استیبل کوین، توکن ها پس از بازخرید از بین خواهند رفت، در حالی که توکن های در گردش در اختیار شرکت باقی خواهند ماند. به عنوان بخشی از خدمات، هر سرمایه گذاری که برای انجام معاملات از صرافی itBit پکسوس یا میز معاملاتی پیشخوان پکسوس استفاده کند، می تواند با استفاده از توکن استاندارد PAX سریعا موجودی ارز دیجیتال خود را نقد کند. این توکن در صرافی های دیگر با اسم PAX لیست خواهد شد. این شرکت در حال حاضر تاییدیه های قانونی NYDFS را دریافت کرده است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>