اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

تولید کنندگان نقره


مکزیک

تولید معدنی:5600 تن

مکزیک سال گذشته بزرگ ترین تولیدکنده نقره جهان بود و تولیدش با 240 تن افزایش نسبت به سال 2016، به 5600 تن رسید. این کشور خانه فرسنیو است که یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید نقره در جهان است. فرسنیو در شش معدن مختلف در مکزیک، طلا و نقره استخراج می کند و پروژه های متعدد دیگری دارد که در مراحل مختلف توسعه هستند.

اعتصاب ها سال گذشته در مکزیک مشکل ساز شد. دو نفر در زمان اعتصاب در معدن مدیا لونای شرکت تورکس گلد ریسورسز در نوامبر کشته شدند و 1000 معدنچی اوایل سال در معدن دورانگوی شرکت پریمرو ماینینگ دست به اعتصاب زدند. این اعتصاب ها و اختلالات دیگر احتمالا بر مجموع تولید نقره مکزیک در سال میلادی گذشته تأثیر گذاشتند.

پرو

تولید معدنی: 4500 تن

پرو با تولید 4500 تن در سال 2017 که 400 تن در مقایسه با سال پیش از آن افزایش داشت، دومین تولیدکننده بزرگ نقره در جهان است. پرو همچنان بزرگ ترین ذخایر نقره جهان به میزان 93000 تن را در اختیار دارد. این کشور به میزان زیادی ذخایر نقره بهره برداری نشده دارد که می تواند کمک کند پرو در سال های آینده به رتبه نخست تولیدکنندگان برتر این فلز صعود کند.

عمده تولید نقره پرو در معدن آنتامینا در شمال این کشور انجام می گیرد. این معدن یک جوینت ونچر مشترک میان شرکت های بی اچ پی بیلیتون، گلنکور، تک ریسورسز و میتسوبیشی است. اگرچه این معدن نقره بیشتری نسبت به سایر معادن پرو تولید می کند اما عمدتا یک معدن مس است و نقره به عنوان یک محصول جانبی در آن تولید می شود.شرکت فورتونا سیلور ماین که دو معدن تحت اداره خود دارد. به سرعت تولید خود را افزایش می دهد. یکی از معادن این شرکت در پرو است و در سال گذشته 0.9 میلیون اونس نقره تولید کرد.

چین

تولید معدنی: 2500 تن

چین در رتبه سومین تولیدکننده بزرگ نقره جهان در سال 2017 قرار گرفت. موسسه نقره بخش بزرگی از رشد تولید این کشور در سال های اخیر را به توسعه سایر فعالیت های معدنکاری نسبت داده است زیرا تا سال 2012 حدود 95 درصد از تولید نقره چین، محصول جانبی سایر پروژه های معدنکاری بود. بسیاری از شرکت ها در چین خصوصی هستند اما سیلورکورپ متالز خود را بزرگ ترین تولیدکننده نقره این کشور توصیف می کند. این شرکت معادن نقره، سرب و روی در چین دارد.

روسیه

تولید معدنی: 1600 تن

تولید نقره روسیه در سال گذشته تنها 30 تن افزایش یافت اما کاهش تولید در شیلی و استرالیا اجازه داد این کشور به عنوان چهارمین تولیدکننده بزرگ نقره جهان در سال 2017 شناخته شود. ذخایر نقره روسیه 57000 تن است و این کشور سال ها بزرگ ترین تولیدکننده نقره بود.

بزرگ ترین تولیدکننده نقره روسیه شرکت پلی متال اینترنشنال است. پلی متال از پنج معدن بزرگ نقره در روسیه، چهار معدن را اداره می کند. پلی متال سال گذشته 26.8 میلیون اونس نقره تولید کرد که بر مبنای سال به سال 8 درصد کاهش داشت.

لهستان

تولید معدنی: 1400 تن

لهستان از رتبه ششمین تولیدکننده بزرگ نقره جهان در سال 2016 به پنجمین رتبه در سال 2017 صعود کرد. تولید نقره لهستان در سال 2017 بر مبنای سالانه به میزان 130 تن رشد کرد و به 1400 تن رسید و از تولید استرالیا پیشی گرفت. شرکت KGHM Polska Miedsz لهستان، یکی از بزرگ ترین شرکتهای تولیدکننده نقره جهان است.

شیلی

تولید معدنی: 1200 تن

شیلی معمولا در فهرست بزرگ ترین کشورهای تولیدکننده نقره در رتبه های بالاتر قرار دارد اما سال گذشته تولیدش 300 تن کاهش یافت و به روسیه و لهستان اجازه داد بالاتر از این تولیدکننده آمریکای لاتین قرار گیرند.

برخی بر این باورند که این کاهش نتیجه اعتصاب های کارگری در معدن اسکوندیدای شرکت بی اچ پی بیلیتون بوده است. وزارت مواد معدنی شیلی که به کوچیلکو معروف است، این کاهش را به استخراج کمتر نقره به عنوان محصول جانبی معدنکاری طلا نسبت داده است. این کاهش در حالی روی داد که ذخایر شیلی 27000 تن برآورد شده اند و باید دید آیا روند نزولی ادامه پیدا می کند.

استرالیا

تولید معدنی: 1200 تن

معادن استرالیا 1200 تن نقره در سال 2017 تولید کردند که تولیدشان در مقایسه با 1420 تن در سال 2016 کاهش داشت. این کاهش استرالیا را به رتبه هفتم بزرگ ترین کشورهای تولیدکننده نقره جهان تنزل داد. معدنکاری نقره تاریخ غنی در استرالیا دارد و شرکت بی اچ پی بیلیتون فعالیتش در این کشور را در دهه 1920 به عنوان یک فعالیت نقره آغاز کرد.

اکنون شرکت ساوت 32 معدن کانینگتون را در کوئینزلند اداره می کند که بیش از هر معدن دیگری در استرالیا نقره تولید می کند. این شرکت مدعی است شش درصد از نقره جهان را تولید می کند.

بولیوی

تولید معدنی: 1200 تن

تولید نقره بولیوی در سال 2017 به 1200 تن رسید که 150 تن نسبت به سال پیش کاهش داشت. با این همه همچنان برای صنعت نقره این کشور فضا برای رشد وجود دارد. بولیوی معادن نقره متعددی به خصوص در منطقه پوتوسی دارد و معدن سان کریستوبال که توسط سومیتومو اداره می شود، سومین ذخایر بزرگ نقره را در میان معادن دارد. به علاوه شرکت پان امریکن سیلور یک معدن نقره و روی زیرزمینی به نام سان ویسنته در بولیوی اداره می کند.

قزاقستان

تولید معدنی: 1200 تن

قزاقستان در فهرست بزرگ ترین کشورهای تولیدکننده نقره جهان یک تازه وارد است. تولید 1200 تن نقره این کشور با سایر تولیدکنندگان بزرگ برابری می کند که برای نخستین سال حضور در این فهرست قابل ملاحظه است. طبق آمار سازمان زمین شناسی آمریکا، ذخایر نقره در قزاقستان در حال حاضر معلوم نیست.

شرکت خصوصی کاز زینک نقره زیادی کشف کرده است. این شرکت در سال 1997 تأسیس شد و در درجه اول، یک تولیدکننده روی است. این شرکت مدعی است تولید سالانه اش به 1200 تن می رسد.

آمریکا

تولید معدنی: 1020 تن

آمریکا 1020 تن نقره به ارزش 564 میلیون دلار در سال 2017 تولید کرد. این فلز در چهار معدن نقره و به عنوان یک محصول فرعی در 36 پایگاه و معدن فلزات ارزشمند تولید شد. تولید نقره آمریکا 11 درصد در مقایسه با سال 2016 کاهش یافت و این کاهش به دلیل اعتصاب در یک معدن نقره بود.

البته تقاضای فیزیکی اندک و قیمت های پایین نقره نیز در کاهش تولید نقش داشتند. بزرگ ترین شرکت تولیدکننده نقره در آمریکا "کور ماینینگ" است. پروژه های این شرکت به نقره متمرکز نیستند اما این شرکت در آمریکای جنوبی و استرالیا معادن نقره را اداره می کند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>