اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

خواص نقره


خواص نقره برای بدن

جواهرات نقره بسیار جذاب و بسیار سلامتی بخش هستند. بر اساس نتایج و تحقیقات محققان علمی، طلا، روند فعالیت ارگانیسم بدن انسان را زیاد کرده و نقره، بر عکس طلا آرام بخش می باشد. نقره دارای رنگ سفید است و با داشتن قدرت انعکاسی بسیار زیاد به طوریکه بیش از 92% نوری را که با آن می تابد منعکس می نماید.

آیا میدانستید بدن ما به نقره نیاز دارد ؟

نقره برای بهبودی و شکل گیری استخوان، فرم دهی و ترمیم پوست واقعا تأثیر گزار است. نقره بیشتر از صدها مواد ضد عفونی موثر است و باعث از بین بردن 650 نوع میکروب می شود وبرای سلامتی بدن انسان موثر می باشد.

بنابراین زمانی که جواهرات نقره روی بدن هستند کمک می کنند که انرژی بیشتری انباشته شود. همچنین به نظر می رسد نقره به اجتناب از تمایل های کسالت آور کمک می کند و در نتیجه پوشیدن نقره ممکن است شما احساس تازگی و نیرومندی کنید.

نقره به شما کمک می کند که افکار خود را متمرکز کنید.همان طور که شما ممکن است قبلا خوانده باشید نقره از طریق پوست جذب می شود و اثر تسکین درد دارد، به همین دلیل دستبندهای نقره خیلی محبوب هستند.

جواهرات نقره، مانند فلزات شناخته شده دیگر در طول زمان کدر می شوند. برای پاک کردن جواهرات ساخته شده از نقره، فقط آن را در محلول کوچکی از لیمو یا آبلیمو با نمک آمیخته شده بگذارید، مانند یک تازه ساز خواهد درخشید. منتهی شما می توانید آن را در جعبه جواهرات نقره نگه دارید. از مجاورت مداوم با هوا که باعث کدر شدن جواهرات نقره می شود جلوگیری کنید.

اگر شما هنوز قانع نشده اید که دستبندهای نقره یک راه حل بسیار خوب برای کمک به سلامتی تان است به نزدیک ترین داروخانه بروید و به خرید قرص ادامه دهید تا به رشد صنعت داروسازی و فروش بیشتر به شما کمک کنید.با این همه همیشه کارکرد ها مهم نیستد، گاهی اوقات ظاهر مهم است. جواهرات نقره با خلوص 925 به طرز شگفت آوری زیبا هستند.

سعی کنید چند تا پیدا کنید و شما هم خیلی شگفت زده خواهید شد. دانشمندان بلاروس توصیه کردند افراد دارای زخم معده و یا بیماریهای دیگر معده، از طلا استفاده کنند و اشخاصی که عصبانیت و تند خویی دارند، نقره به کار ببرند.

اکثر ما دوست داریم از زیورآلات نقره استفاده کنیم ولی نمی دانید که فلز نقره یک دکتر عالی می باشد:

  • پوشیدن انگشتر بر روی انگشت انگشتری دست چپ یا راست باعث حذف انرژی اضافی در گردش خون شده و فشار خون شما کاهش می یابد.
  • پوشیدن یک حلقه بر روی انگشت اشاره هر دو دست راست و چپ باعث عادی شدن عملکرد دستگاه گوارش می شود.
  • برای تقویت قلب، توصیه می گردد که به طور مداوم یک حلقه نقره را بر روی انگشت کوچک دست چپ بپوشید.
  • نقره همچنین یک تشخیص دهنده مرض عالی می باشد. اگر یک شخص دارای یک مشکل در سیستم غدد درون ریز باشد، زیورآلات نقره تیره می شوند.
  • اگر زیورآلات نقره از آنچه که بوده است نیز روشن تر گردد. این امر می تواند حاکی از یک اختلال کلیوی جدی باشد، زیرا عرق باعث انتشار موادی حاوی نیتروژن می گردد، که به جواهرات نقره واکنش نشان می دهد و باعث درخشش آنها می گردد.
  • داروهای پزشکی حاوی نقره، برخلاف آنتی بیوتیک ها، دارای یک طیف ضدباکتری گسترده تر می باشند. مهم تر از آن اینکه باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن نمی شوند.
  • زیورآلات نقره روی گردن، اعصاب را آرام می کند.
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>