اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صنعت انرژی می تواند در بسیاری از زمینه ها دچار مشکل و یا اختلالات مختلف شود. بر خلاف آنچه که اکثر مردم فکر می کنند بازار انرژی تجدیدپذیر هنوز تا حدودی متمرکز است. پاور لجر قصد دارد این تغییر را با فراهم آوردن بازار بین المللی پیشگام در جهان برای انرژی های تجدید پذیر انجام دهد. این اقدام یک هدف بلند پروازانه است، اما آیا می توان چگونگی اجرای آن را درک کرد؟

هدف Power Ledger
ترکیب فن آوری بلاکچین با انرژی های تجدیدپذیر بدون شک منجر به پیشرفت های جالبی در طول سال های آینده خواهد شد. ساختن یک پلتفرم که این انرژی را بدون هیچگونه اصطکاک آزادانه می تواند معامله کند موضوع جذاب و قابل تاملی است. پاور لجر Power Ledger می خواهد واسطه ها را از معادله حذف کند، آنها تمرکز خود را برای ارائه یک بازار قدرتمند و شفاف همتا به همتا (peer-to-peer) برای انرژی های تجدیدپذیر قرار داده اند.

چگونه کار می کند؟
لایه های مختلفی برای Power Ledger وجود دارد. این پروژه بر روی بستر اتریوم پیاده سازی شده است که سرویس های اوراکل و همچنین قراردادهای هوشمند در آن به کار گرفته شده است. در ابتدا، ما دارای لایه Power Ledger Core هستیم که پس از لایه ی سرویس های زنجیره تامین و اپلیکیشن Power Ledger قرار دارد. این اپلیکیشن های Power Ledger همان چیزی است که مدنظر برای استفاده ی اکثر مردم است.

مهم تر از همه تمرکز زیادی روی تجارت همتا به همتا (peer-to-peer) قرار گرفته است. توانمندسازی مصرف کنندگان برای مبادله برق در اکسچنج ها بهمراه پرداخت خودکار و در زمان واقعی، بدون نیاز به تکیه بر ارائه دهنده خدمات توسط شخص سوم، هدف اصلی این طرح بزرگ است. همچنین لازم به ذکر است Power Ledger به سمت خرده فروشان NEO هدایت می شود؛ خرده فروشانی که از قراردادهای هوشمند و مدیریت عرضه استفاده می کنند که با پرداخت هزینه و پرداخت نقدینگی جهت کسب یک تجربه ساده برای همه طرفین درگیر، همراه می باشد. علاوه بر این، پاور لجر دسترسی به راه حل های ریزشبکه ای را، که شامل یک نرم افزار پیگیری بازارهای عمده فروشی، مدیریت دارایی های مستقل و غیره می باشد، فراهم می کند. واضح است که این پلتفرم نیز تا آنجا که به وسایل نقلیه الکتریکی مربوط می شود اهمیت دارد. Power Ledger حتی ممکن است بتواند فضای ذخیره سازی گوشی های هوشمند را بهبود ببخشد. گزینه های زیادی برای کشف استفاده های Power Ledger وجود دارد، اما همواره به تلاش های توسعه دهندگان برای به دست آوردن بهترین چیزهایی که پروژه می تواند ارائه دهد، نیاز است.

توکن POWR
برای اکثر مردم، این سوال پیش می آید که چرا پاور لجر به یک توکن بومی نیاز دارد. توکن POWR برای بهبود قابلیت همکاری جهانی ایجاد شده است، زیرا می توان آن را از طریق مرزها منتقل کرد و سپس به توکن Sparkz تبدیل کرد. Sparkz به پایین ترین قیمت هر ارز محلی در جهان وابسته است. که به طور بالقوه تقریبا نامحدود فراهم می شود. بدون این توکن ها، استفاده از پلت فرم نرم افزاری انرژی مبتنی بر بلاکچین با مقدار کنونی POWR غیر ممکن خواهد بود.

ادامه ی راه Power Ledger
در فرآیند توسعه، تیم پاور لجر در جهت رشد خود در جهت میزبانی انجام برنامه های بومی فعالیت خواهد کرد. کاربران در عوض برای ارائه این خدمات حیاتی، توکن های POWR را دریافت خواهند کرد. اولین رویداد POWR در اواخر سال 2018 برگزار می شود. آزمایش بتا از برنامه های مبتنی بر پاور لجر در ماه چهارم میلادی امسال صورت می گیرد که به نظر بسیار جالب خواهد بود. همچنین در اواسط سال 2019 به یک بلاکچین عمومی انتقال می باید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>