اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ناودانی استنلس استیل هم همانند نبشی با دو روش فابریک و پرسی تولید می شود. ناودانی پرسی از طریق پرس ورق استیل تولید شده و ناودانی فابریک توسط شمش استیل و به صورت نورد سرد و گرم تولید می شود. مشخصات و کاربرد ناودانی استنلس استیل مشابه ناودانی فولادی است.

تنها تفاوت این دو نوع ناودانی در کاربرد ناودانی ضد زنگ است. این ناودانی اغلب برای پایه های سازه ساخته شده در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی که در معرض مجاورت رطوبت و مواد اسیدی به کار می رود. یکی از ناودانی های پرکاربرد، ناودانی استیل 304 است.

انواع ناودانی استیل

ناودانی UPN در تمامی زمینه های صنعتی، ماشین آلات و ساخت تجهیزات استفاده می شود.استفاده از ناودانی استیل با انعطاف پذیری بالا در طراحی و ساخت سریع و مقرون به صرفه شناخته می شود.ناودانی ضد زنگ عمدتا از قراضه تولید می شوند و می توانند پس از استفاده دوباره بازیافت شوند.

UPE شکل کوتاه شده ناودانی استیل با بال های موازی است. این ناودانی یک جایگزین خوب برای سری UPN می باشد.مقاطع UPE دارای ضخامت نازک تر بوده اما نسبت به مقاطع UPN دارای بال های کمی گسترده تر هستند.استفاده از مقاطع UPE با حفظ همان شرایط استاتیک موجب کاهش وزن در حدود 30 درصد می شود.

استفاده از مقاطع استیل در تجهیزات مزایای بسیاری برای شما خواهد داشت.ناودانی UPA برای گروه دیگری از ناودانی ضد زنگ تولید شده با بال های موازی استفاده می شود. در مقایسه با سری UPE، جان و بال ضخامت یکسانی دارند.

مزایای ناودانی ضد زنگ

مزیت ناودانی استنلس استیل فقط نسبت عالی استحکام به وزن آن نیست.این مقطع توانایی اتصال راحت فلزات با یکدیگر و تشکیل شکل های موثر را دارند.فولاد ضد زنگ همچنین برای موارد خاص باید در برابر خوردگی مقاوم باشد. بنابراین انتخاب یک شکل و گرید خاص، در وهله اول باید نیاز مقاومت در برابر خوردگی را برآورده کند.

ناودانی 304، یک شکل از ناودانی ضد زنگ نورد گرم با گوشه های داخلی شعاعی است.این ناودانی در همه سازه هایی که در آن استحکام و مقاومت در برابر خوردگی بیشتری نیاز است، ایده آل می باشد.ناودانی استیل 304 دارای ساختار بادوام بوده که برای همه پروژه های ساخت سازه که در معرض عوامل خوردگی قرار دارند استفاده می شود.

این عوامل شامل مواد شیمیایی، اسیدی، آب شیرین و محیط های نمکی می باشد.طول ناودانی استیل به طور معمول 6.000 متر بوده و به طور کلی در گریدهای T304 و T316؛ و در سطح پرداخت های متنوع موجود است.

ناودانی استیل 304

این محصول دارای ویژگی های مهم از جمله ساختار محکم، مقاوم در برابر خوردگی، ترکیب شیمیایی محکم، ساخت آسان، مقاوم دربرابر زنگ زدگی می باشد.

  • ناودانی 304 / 304L در کاربردهای متنوع استفاده می شود.
  • جوش پذیری ناودانی استنلس استیل 304 عالی بوده و نیازی به حرارت بعد از جوشکاری ندارد.
  • ناودانی گرید 304H آلیاژی است که از کربن بالا تشکیل شده است.
  • این ناودانی برای مواردی که به ناودانی با خواص مکانیکی خوب در دمای بالا نیاز است، مناسب می باشد.
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>