اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

ذخیره سازی آفلاین (سرد) دارایی های دیجیتال اغلب به عنوان یک روش ایمن برای ذخیره کردن دارایی های دیجیتال در نظر گرفته می شود. از این طریق اطلاعات شما فقط در صورتی قابل هک و دزدی است که کیف پول فیزیکی شما به دست کسی بیفتد. بنابراین اگر کیف پول خود را در یک مکان امن نگه دارید، در حالت تئوری، دارایی شما غیر قابل دسترس می باشد. البته اگر کیف پول سخت افزاری خود را از دست بدهید، شرایط کمی سخت می شود.

در ابتدای ماه آوریل، گزارش شده است که یک مرد اهل لوسرن سوییس، یک کیف حاوی دو کیف پول سخت افزاری را گم کرده است. به طور کلی، حدود 800، 000.00 دلار ارزهای دیجیتال، داخل این کیف پول ها بوده است. این شخص اعلام کرده که معمولا کیف پول سخت افزاری خود را در یک صندوق در بانک نگه می داشته و فقط مواقعی که برای انجام معاملات به آنها نیاز داشته آنها را خارج می کرده و درست همین موقع آنها مفقود شده اند. در ابتدا، او یک پاداش 40، 000 دلاری به هر کسی که بتواند کیف را پیدا کند پیشنهاد داد، اما هفته گذشته گزارش داد که او این جایزه را به 135، 000 افزایش داده است. کیف حاوی یک Keepkey و یک لجر نانو اس به علاوه یک لپتاب Acer بوده است.

این شخص واقعا هم بدشانس بوده است! چرا که او پیش از این ماجرا یک نسخه پشتیبان از دارایی خود را به صورت آنلاین داشته، اما رمز مورد نیاز برای بازیابی آن را هم فراموش کرده است. یعنی می شود گفت ذخیره آنلاین اطلاعات او نیز بی فایده بوده است.

درس مهم برای کاربران ارزهای رمزنگاری شده این است که این نوع دارایی ها به شدت آسیب پذیر هستند و مهم نیست که شما چطور آنها را ذخیره می کنید. چیزی که مهم است این است که شما چطور از آنها نگه داری می کنید. اگر به روش آنلاین اینکار را انجام می دهید، کلیدهای بازیابی خود را چطور نگه می دارید؟ آنها را حفظ می کنید؟ یا در جایی آنها را یادداشت می کنید؟ پیشنهاد می کنیم اگر از کیف پول سخت افزاری استفاده می کنید، هرگز آن را در ماشین یا محل کار یا در کیف لپتاب خود رها نکنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>