اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

در زمان جنگ، بلایای طبیعی و یا سایر بحران ها، ارسال غذا و اقلام ضروری به مناطق دورافتاده بسیار مشکل است. ایردراپ به روشی گفته می شود که اقلام ضروری از هواپیمایی برای مردم ساکن این مناطق رها می شود.

ایردراپ چیست؟
ایردراپ در کریپتو به معنی توزیع توکن رایگان بین دارندگان یک ارز دیجیتالی (برای مثال بیت کوین) به عنوان پاداش است. در واقع ایردراپ نوعی تبلیغ برای یک بلاک چین خاص است و از آن برای دادن پاداش به کاربران وفادار هم استفاده می شود.

ایردراپ به شیوه های متفاوتی می تواند انجام شود. برای مثال در زمان فورک جدید یک ارز دیجیتالی (مثل بیت کوین کش)، برگزاری ICO و یا ارسال توکن رایگان برای تبلیغ (ارسال 500 توکن TRX به کاربران توسط بایننس).

یکی از معروف ترین آن ها، ایردراپ بیت کوین کش در زمان فورک بیت کوین است. در آن زمان به کاربرانی که بیش از 0/4 بیت کوین داشتند، به تعداد بیت کوین هایشان، بیت کوین کش داده شد.

ایردراپ چگونه کار می کند؟
این کار در بازار کریپتو نسبتا جدید است و در نتیجه قوانین مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است. یکی از دلایل اصلی استفاده از ایردراپ، آگاهی دادن درباره یک ارز مجازی جدید است. معمولا تیمی که می خواهد ایردراپ کند، یک تاریخ را برای این کار تعیین می کند. در این تاریخ، اطلاعات بلاک چین ذخیره می شود و افرادی که میزان مشخصی از یک ارز دیجیتالی را در اختیار دارند، توکن رایگان دریافت می کنند. نوع دیگری از ایردراپ هم وجود دارد که بدون اطلاع قبلی برای کاربران وفاداری که مقدار مشخصی از یک ارز دیجیتالی در کیف پول خود دارند، توکن رایگان ارسال می شود.

این کار می تواند به پروژه ها کمک کند تا اطلاعات ارزشمندی از کاربران به دست آورند. برای شرکت در بعضی از ایردراپ ها از کاربر می خواهند که چند فرم آنلاین را پر کند. برای مثال Universa.io از شرکت کنندگان می خواهد لیست فیسبوک خود را در اختیار این سایت قرار دهند و تنها پس از این کار، برای آن ها توکن رایگان ارسال خواهد کرد. کاربران باید پیش از ثبت نام در اینگونه وبسایت ها از کلاهبرداری هایی که ممکن است در این رابطه اتفاق بیافتد، آگاه باشند و اطلاعات خود را در اختیار سایت های جعلی قرار ندهند.

گونه ای دیگر از ایردراپ ها هستند که در ازای فعالیت و یا عضویت شما در یک گروه یا شبکه اجتماعی، مقادیری از یک توکن را برای شما ارسال می کنند.

چگونه از ایردراپ ها مطلع شویم؟
تعداد زیادی از وبسایت ها و پلتفرم های آنلاین برای این منظور ایجاد شده اند. Icodrops و Airdrop alert نمونه ای از این وبسایت ها هستند. یک روش دیگر دنبال کردن اطلاعات مربوط به آن ها در شبکه های اجتماعی مانند Reddit و تلگرام است.

چه نوع کیف پول هایی نیاز دارید؟
اکثر ایردراپ ها روی بلاک چین اتریوم یا بیت کویت اتفاق می افتد و برای دریافت توکن های رایگان کافیست در یکی از اکسچنج هایی که ایردراپ مورد نظر شما را پشتیبانی می کنند، حساب داشته باشد. بعضی ایردراپ ها هم تنها یک کیف پول خاص را در نظر می گیرد و توکن ها را برای افرادی که در این کیف پول موجودی مشخصی دارند، ارسال می کند.

کیف پول ERC-20 یعنی هر کیف پولی که از توکن های با استاندارد ERC-20 در سیستم بلاک چین اتریوم پشتیبانی کند. بعضی توکن ها از پروتکل بیت کوین، بعضی از اتریوم و سایر بلاکچین ها استفاده می کنند. بنابراین داشتن یک کیف پول که اجازه ذخیره کردن توکن ها را بدهد برای شرکت در این فرآیند بسیار مهم است. MyEtherWallet نمونه ای از کیف پول های ERC-20 پر کاربرد برای دریافت توکن های رایگان است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
جدیدترین ایردراپ‌ها:
برای شرکت در جدیدترین و مطمئن‌ترین ایردراپ‌ها به کانال ما بپیوندید.
پاسخ زینگ:
سلام. برای معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان داخلی و خارجی به چند زبان، در بخش B2B (بانک اطلاعات تولید کنندگان و بازرگانان) ثبت نام نمایید.

سالم داوودی:
برا ایردراپ بازها: هر چهارتا فقط باید ادرس والتی که خواسته وارد کنید. و هر چهار تا هر کدوم 5 ریفرال حداقلش داشته باشید برا پرداخت. هر کدوم خواستید شرکت کنید. نظر بزرگان اینه که به شدت آینده دار هستن. https://dxdy.finance/CKLNC https://nft-punks.net/JvEqGAu https://nftsea.one/H80N8LF https://www.solanaclassic.com/sales?ref=55Gec8C
کریپتولدا:
سلام وقت بخیر ایردراپ سایت کریپتولدا رو که به صورت claim کردن از هر 3 ساعت و دریافت پاداش اضافی 10% از هر بار claim کردن زیرمجموعه ها رو از دست ندید.
پاسخ زینگ:
سلام. برای معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان داخلی و خارجی به چند زبان، در بخش B2B (بانک اطلاعات تولید کنندگان و بازرگانان) ثبت نام نمایید.

محمد حسین:
ایردرآپهای معتبر و واقعی به صورت روزانه
پاسخ زینگ:
سلام. برای معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان داخلی و خارجی به چند زبان، در بخش B2B (بانک اطلاعات تولید کنندگان و بازرگانان) ثبت نام نمایید.

نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>