اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

نهمین اجلاس کمیسیون مشترک حمل و نقل بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه از سوی معاونان وزیر و مدیران حوزه های جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی دو وزارت خانه به منظور توسعه سطح همکاری های دو کشور در حوزه حمل و نقل بین المللی و ترانزیت به طور ویدئو کنفرانس برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، نهمین اجلاس کمیسیون مشترک حمل و نقل بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه با ریاست شهرام آدم نژاد، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی ایران از طرف ایران و سلیم دورسون، معاون وزیر حمل ونقل و زیرساخت جمهوری ترکیه از طرف ترکیه به همراه مدیران حوزه های جاده ای، ریلی، هوایی، دریایی و ترانزیت دو وزارتخانه به طور ویدئو کنفرانس برگزار شد.
طی این اجلاس که در ادامه مذاکرات وزرای راه و شهرسازی ایران و حمل و نقل دو کشور در سالجاری برگزار شده بود، طرفین پس از مذاکره و تبادل نظر، درباره موضوعات مختلف همکاری دوجانبه در بخش حمل ونقل به مذاکره پرداختند.
اهم مذاکرات طرفین شامل حمل و نقل ترکیبی و ترانزیت، حمل ونقل ریلی، حمل ونقل جاده ای، حمل و نقل دریایی و حمل و نقل هوایی بود.
نهمین اجلاس کمیسیون مشترک حمل و نقلی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه در فضای دوستی و تفاهم متقابل به طور ویدئو کنفرانس برگزار شد.
طرف ها در مورد برگزاری دهمین اجلاس کمیسیون مشترک حمل و نقلی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه در سال 2021 میلادی توافق کردند. زمان و شیوه برگزاری نشست متعاقباً از طریق مجاری دیپلماتیک مورد توافق قرار خواهد گرفت.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>