اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

محمد اصغری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: در سه روز آینده در شمال آذربایجان شرقی، ارتفاعات غرب مازندران، برخی نقاط گیلان و اردبیل بارش پیش بینی می شود که در غرب گیلان از شدت بیشتری برخوردار است.

وی اظهار کرد: از امروز تا پایان هفته در شرق و جنوب شرقی کشور به ویژه شمال سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و شرق هرمزگان، وزش باد شدید گاهی با گرد و خاک داریم همچنین دریای خزر از فردا تا جمعه مواج است.

معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: روز جمعه 28 شهریور جوی پایدار در کشور حاکم است و شنبه 29 شهریور در برخی نقاط گیلان و اردبیل و ارتفاعات غرب مازندران بارش پیش بینی می شود.

اصغری اظهار کرد: از امروز تا جمعه هفته جاری وزش باد نسبتا شدید شمال شرقی با سرعت 40 تا 50 کیلومتر بر ساعت در مناطق شرقی استان هرمزگان و نوار جنوب غربی سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود که کاهش کیفیت هوا، اختلال در ترددهای جاده ای و خطر سقوط اجسام از ارتفاع به ویژه در کارگاه های ساختمانی محتمل است بنابراین توصیه می شود عدم حضور در فضای باز و احتیاط در تردد در دستور کار باشد.

وی بیان کرد: دمای هوا در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در اردبیل و سواحل خزر 4 تا 6 درجه کاهش می یابد.

معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: تا ظهر پنج شنبه هفته جاری در گیلان، غرب مازندران و ارتفاعات استان های البرز و قزوین، احتمال آبگرفتگی معابر، بالا آمدن آب رودخانه ها و اختلال در فعالیت های کشاورزی وجود دارد که توصیه می شود احتیاط در تردد جاده ای و اتراق در حاشیه رودخانه ها، کنترل و بازگشایی آبروها و تمهیدات لازم برای جمع آوری محصولات کشاورزی دپو شده در دستور کار باشد.

اصغری در تشریح وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری در برخی با ساعات وزش باد پیش بینی می شود، بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 30 و 19 درجه خواهد بود.

وی افزود: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 43 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 7 درجه بالای صفر خنک ترین مرکز استان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری فارس

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>