اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

برای کسانی که هرگز از بیت کوین چیزی نشنیده اند، می توان گفت بیت کوین یک ارز آنلاین و دیجیتالی است که می تواند به صورت ناشناس استفاده شود و توسط هیچ دولتی کنترل نمی شود. آنچه از نظر فنی امروزه به این نوع تکنولوژی اطلاق می شود، ارزهای دیجیتالی است. هیچ نوع و مدل فیزیکی برای نگهداری وجود ندارد و همه چیز به شکل کدها و الگوریتم های گوناگون تعریف می شود. اینکه بتوانیم خریدهایمان را به صورت ناشناس و بدون کنترل دولت انجام دهیم مزیت بسیار خوبی است، هرچند که مطمئن باشید این اتفاق برای بیت کوین هنوز به طور کامل نیفتاده است، این ارز دیجیتال در دوران ابتدایی خود به سر می برد اما پتانسیل بالقوه ی فراوانی دارد. در این مقاله، قصد داریم وبسایت ارز دیجیتالی با نام Coingate.com را مرور کنیم. حداقل می توان گفت این وبسایت در حد قابل قبولی طراحی شده است. یک شرکت مطمئنا می تواند یک وبسایت عالی داشته باشد اما لزوما قانونی نباشد اما بیایید حداقل به خاطر این وبسایت خوب در ابتدا امتیاز مثبتی به آنها بدهیم.

Coingate چه کار می کند؟
CoinGate دو سرویس اصلی ارائه می دهد. اول، آنها خدمات تجاری به شرکت هایی که بیت کوین را می پذیرند، ارائه می دهند. علاوه بر این، خدمات معاملاتی برای افرادی که می خواهند بیت کوین ها را در CoinGate خرید و فروش کنند، ارائه داده می شود. شما می توانید بیت کوین ها را در سایت با 3 درصد کارمزد خرید و فروش کنید. هنگامی که شما در حال فروش هستید، می توانید نوع انتقال و دریافت پول را انتخاب کرده و مبلغ مورد نظر را به حساب بانکی و یا حساب پی پال خود واریز کنید. هنگام خرید، می توانید با انتقال بانکی مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید. یکی دیگر از امکانات عالی این وبسایت این است که هنگامی که شما در حال فروش هستید، می توانید قبل از ارسال بیت کوین ها، قیمت خود را قفل کنید.

چگونه از Coingate استفاده کنیم؟
اول از همه، مانند بسیاری از وبسایتها، باید ثبت نام کنید و ورودی دریافت کنید. شما باید حساب خود را از طریق ایمیل فعال کنید و سپس باید بارگذاری کارت شناسایی هویت خود را تائید کنید. اگر هویت خود را تأیید نکنید مجاز به خرید یا فروش نخواهید بود. پس از این که حساب خود را فعال کرده و هویت خود را تأیید کرده اید، روی گزینه خرید یا فروش بیت کوین کلیک کنید.

اگر شما صاحب کسب و کار هستید و مایل به دریافت بیت کوین به عنوان ابزار پرداخت از مشتریان خود هستید، بر روی گزینه پذیرش پرداخت بیت کوین کلیک کنید، سپس مراحل را که برای شما تعریف شده است، دنبال کنید. خبر خوب این است که شما فقط 1٪ در مقایسه با 3 درصد کارمزد حساب تجاری فعلی خود پرداخت خواهید کرد. در حالی که خرید و فروش با بیت کوین به صورت ناشناس انجام می شود اما کاملا شفاف و امن می باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>