اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اعلام کرد که از ابتدای طرح توزیع لاستیک تاکنون تعداد 88 هزار و 408حلقه لاستیک بین رانندگان حمل و نقل عمومی بین شهری این استان با نرخ دولتی
توزیع شد.
مهندس عباسعلی نجفی با بیان این خبر گفت: با پیگیری های انجام شده در سطح وزارت راه وشهرسازی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و بر اساس توافقات انجام شده با وزارت صنعت، معدن و تجارت لاستیک ها در بخش بار و مسافر در بین رانندگان استان توزیع گردید.
وی ضمن اشاره به برگزاری جلسات مستمر در جهت برون رفت از مشکلات رانندگان اظهار داشت: رانندگان محترم متقاضی لاستیک از طریق کانون انجمن های صنفی کارگری مسافری و باری استان و بر اساس پیمایش و کارکرد وسیله نقلیه خود به دفاتر عاملین فروش لاستیک معرفی می شوند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران عنوان کرد: باید به رانندگان در هرجای استان این اطمینان خاطر را بدهیم که در حوزه تامین لاستیک با قیمت مصوب و دولتی دغدغه ای نداشته باشند.
مهندس نجفی تصریح کرد: سهمیه لاستیک تخصیصی در هر استان بر اساس نیازسنجی انجام شده و تعداد ناوگان استان تعیین و از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت به این اداره کل اعلام و با هماهنگی انجمن های صنفی رانندگان در بین متقاضیان توزیع می شوند.
وی از اجرای طرح نرخ گذاری حمل کالا بر اساس تن-کیلومتر خبر داد و گفت: طرح مذکور با رعایت تمامی دستور العمل ها در استان در حال انجام است.

منبع: خبر شمال

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>