اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کلیم اله وثوقی با اشاره به آمار پنج ماهه صادرات از پایانه مرزی بیله سوار، اظهار کرد: در پنج ماهه نخست امسال 83 هزار و 110 تن کالا توسط 3 هزار و 686 دستگاه کامیون از پایانه مرزی بیله سوار صادر شده است.

وی با اشاره به سهم ناوگان حمل و نقل کشورها خاطرنشان کرد: از تعداد 3 هزار و 686 دستگاه کامیون 96 درصد کالا توسط کامیون های ایرانی و 4 درصد به وسیله کامیون های گرجستان صادر شده است.

وثوقی افزود: محصولات کشاورزی، انواع شیشه، پسته، سنگ ساختمانی، کاشی، خرما و نمک عمده کالاهای صادر شده از پایانه مرزی بیله سوار است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل به آمار ورود و خروج کامیون ها از مرز بیله سوار نیز اشاره کرد و گفت: در پنج ماهه امسال 17 هزار و 233 دستگاه کامیون از مرز بیله سوار تردد کرده است که 8 هزار و 884 دستگاه کامیون وارد و 8 هزار و 349 کامیون نیز خارج شده است.

وثوقی با بیان اینکه 250 کیلومتر عملیات روکش آسفالت ریزی در راه های اصلی و روستایی استان اردبیل اجرا می شود، اظهار کرد: امسال حدود 150 کیلومتر روکش آسفالت در برنامه داریم و 100 کیلومتر دیگر را نیز در قالب طرح اجرا خواهیم کرد و تمام تلاش ما اتمام پروژه تا پایان سال 99 است.

وی مجموع اعتبارات استانی امسال در حوزه نگهداری راه های اصلی و فرعی و نیز احداث راه روستایی را بالغ بر 100 صد میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: جاده ایمن یکی از شرایط و نشانه های توسعه منطقه بوده و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بر این باور است تا در راستای توسعه استان به سهم خود گام های اساسی بردارد.

منبع: خبرگزاری شهرخوان

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>