اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ایجاد ایمنی تردد در جاده ها یکی از وظایف این مجموعه است که با توجه به مقدورات و امکانات این مهم در قالب طرح های مختلف در شهرستانها اجرایی می شود.
جواد نژادی رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: ایجاد ایمنی تردد در جاده ها یکی از وظایف این مجموعه است که با توجه به مقدورات و امکانات این مهم در قالب طرح های مختلف در شهرستان ها اجرایی می شود.
جواد نژادی افزود: بخش قابل توجهی از جاده های استان کرمان در منطقه جنوبی استان قرار گرفته و این امر نشان از اهمیت ارتقا سطح خدمات در این جاده ها دارد که در حوزه نگهداری بیش از 2 هزارکیلومتر از راهها وظیفه نگهداری آن بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان است.
وی از آشکار سازی 89 نقطه پرتصادف جاده های جنوب استان خبر داد و گفت: با ایمن سازی و آشکار سازی این نقاط همچنین ایمنی تردد برای خودروها در این نقاط پر تصادف فراهم شده است.
نژادی بیان کرد: برای دید بهتر رانندگان بیش از 210 کیلومتر از جاده های شهرستانهای جنوبی استان خط کشی شده است که با این اقدام به ویژه در شب هنگام و کاهش دید مناطق فاقد خط کشی و خط کشی محو شده دارای دید مناسبی شده است.
نژادی همچنین از اجرای 3کیلومتر گاردریل حفاظ جاده ای در محورهای جنوب استان به ویژه محورهای شریانی خبر داد و گفت: همچنین برای حفاظت بهتر خودروها و جلوگیری از خروج در هنگام خطر بیش از 500متر حفاظ بتنی نیو جرسی و بیش از 70متر اجرای حفاظ بتنی درجا بر روی پلهای حوزه راههای جنوب کرمان اجرا شده است.
وی گفت: بیش از 2800 تابلوی اخباری و انتظامی در طول راه های جنوب استان نصب شده است.
رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان بیان کرد: بیش از 2 هزار عدد چشم گربه ای، میله های ترافیکی و بشکه های ترافیکی در سطح حوزه راه های جنوب کرمان نصب شده است. جواد نژادی با اشاره به وجود 12 تونل در حوزه راه های جنوب کرمان گفت: هر ساله هزینه سنگینی برای نگهداری و ایمنی این تونل ها انجام می شود که با توجه به تردد سنگین در این محور و شریانی بودن آن اصلاح سیستم روشنایی و ایمنی لازم در داخل تونلها از دغدغه های اصلی تیمهای فنی مجموعه ایمنی و حریم است که در مدت 3ماه گذشته در قالب طرح اصلاح و بهسازی سیستم روشنایی کار عملیاتی در 8 دستگاه تونل انجام شده است که بتوانیم روشنایی و ایمنی این تونلها را حفظ نماییم.
رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان بیان کرد: برای اجرای این طرح ها در مجموع بیش از 30 میلیارد ریال هزینه شده است.

منبع: سازمان راهداری حمل و نقل

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>