اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

بدلیجات

واردات بدلیجات از چین:
برای این که بتوانید در امر واردات بدلیجات موفق عمل کرده باید بدانیم که چه محصولی و با چه کیفیتی مد نظر شماست.

هم چنین قیمت بدلیجات یکی دیگر از فاکتورهای مهم در این امر است که بسیاری از فعالان اقتصادی انتظار دارند، از طریق واردات این محصول بهترین قیمت عاید آن‌ها شود.

عمدتا واردات بدلیجات از کشور چین و شهر گوانجو انجام می پذیرد، در حالی که داد و ستد بدلیجات در کشور ایران، سابقه ی چندین هزار ساله دارد، اما در حال حاضر این کشور ماست که برای تامین بدلیجات مورد نیاز خود باید از ظرفیت های تولید کشور چین استفاده کند، هر چند در این راستا بدلیجات دست ساز در کشور ایران تولید می شود، اما در واقع این تولید نیاز کشور را برای خرید این محصولات تامین نمی کند و به همین دلیل لازم است که برای تامین بدلیجات مورد نیاز خود نیاز به واردات از چین داریم.

اگر قرار باشد که در صنعت بدلیجات بی نیاز شویم، بایستی مشابه با محصولات وارداتی با این صنعت برخورد شود و پس از چند سال صنعت بدلیجات خود را توسعه ببخشیم و دیگر نیازی به واردات بدلیجات از چین و سایر کشورهای دیگر نباشیم، اما نکته‌ای که وجود دارد در حال حاضر کشور ما نیازمند این محصول از سایر کشورهای رقیب است.

بدلیجات

مزایای واردات بدلیجات از چین:
یکی از مهم‌ترین اصولی که به واردات بدلیجات از چین بایستی فکر کنیم همان نیاز کشور است، دومین اصل در این راستا، تنوع در طراحی محصول مورد نظر است که سبک و سیاق‌های متنوعی را به مصرف‌کنندگان ارائه می کند، اما سومین عامل که بسیار اهمیت دارد آبکاری مربوطه است که باعث افزایش توسعه بدلیجات وارداتی شده است.

پس در بازار بدلیجات وارداتی توجه به کیفیت، ارائه تنوع محصولات به حجم زیاد و هم چنین آبکاری مربوطه، مهم‌ترین گزینه‌ها در امر روی آوردن به واردات بدلیجات از چین است.

نکته‌ای که مهم است کشور چین در سال‌های اخیر سرمایه گذاری بسیار وسیعی در زمینه بازار بدلیجات خود انجام داده و همین مورد باعث شده تا بدلیجات این کشور مانند سایر محصولات دیگر این کشور، بیشترین بازار صادراتی را در دنیا بر عهده داشته باشد، در حالی که اسامی مثل ایتالیا که سنبل تولید نقره است در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای مربوط به واردات بدلیجات از چین، ماندگاری و طول عمر بالای محصول است به طوری که سبک و سیاق‌های اروپایی و گران‌بها، در بازار چین کپی برداری شده‌اند و با کیفیتی مطلوب به مصرف‌کنندگان این حوزه ارائه می شوند، از همین مطلب می توانیم نتیجه بگیریم که کشور چین برای بدلیجات خود، همان روش همیشگی خود در طراحی محصولات مورد نظر را به کار گرفته و کم کم این بازار را هم در دنیای مدرن امروزی در دست گرفته است و به قول بازاری‌ها، این حوزه را قبضه کرده است.

بدلیجات

مهم‌ترین اصول واردات بدلیجات از چین:
واردات بدلیجات از چین، خود اصولی دارد که اگر به این اصول و عوامل توجه نداشته باشید مسلما محصولات بی کیفیت و نامناسب عاید شما می‌گردد.

همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره کردیم، برای خرید بدلیجات بایستی به اصول کیفیت و قیمت آن توجه زیادی داشته باشید و هم چنین در بازار چین تنوع محصولات بسیار زیاد است و زمانی که شخص پای به شهر گوانجو می‌گذارد مسلما با دنیایی از محصولات مواجه می‌گردد که همین مساله انتخاب وی را برای خرید بدلیجات سخت می‌کند.

شما عزیزان و فعالان اقتصادی در زمینه خرید و فروش بدلیجات اگر بتوانید بهترین گزینه را در امر واردات بدلیجات از چین پیدا کنید، مسلما با حاشیه سود بسیار مناسبی مواجه خواهید شد که مناسب‌ترین و متنوع‌ترین طرح‌ها را به شما ارائه می‌کند.

در ضمن باید یادآور شویم که در امر بدلیجات، مد روز یکی از فاکتورهایی است که مشتریان به آن اهمیت می‌دهند و اگر محصولی مد روز نباشد، از خرید آن امتناع می‌کنند، به همین دلیل لازم است با یک شرکت بازرگانی در این زمینه همکاری داشته باشید که متنوع‌ترین و بهترین طرح‌ها را به شما ارائه کند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>