اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

گناباد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناباد گفت: 86 دهنه پل در محورهای مواصلاتی این شهرستان برای جلوگیری و یا کاهش خسارتهای سیل و در آستانه فصل پاییز طی چند روز گذشته به صورت دستی و یا با استفاده از ماشین آلات، لایروبی و پاکسازی شد.
مسعود گنجعلی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نگهداری وضعیت پل ها و ابنیه فنی محورهای مواصلاتی و بازرسی فنی منظم پلها برای حصول اطمینان از ایمنی سازه ای آنها و بررسی پلها برای عبور سیلابها و جلوگیری از بحرانهای احتمالی از جمله مسایل مهم در حوزه مدیریت یکپارچه پلهاست.
وی ادامه داد: قبل از آغاز فصل پاییز و زمستان ایمن سازی، لایروبی و پاکسازی دهانه پلها کمک شایانی برای جلوگیری از بحرانهای احتمالی می کند.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناباد با اشاره به بارشهای سیل آسا در فصل بهار امسال در این شهرستان گفت: با وجود شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس همه گیر کرونا راهداران و پرسنل این اداره به صورت 24 ساعته در حال خدمت به مردم بودند و با ایمن سازی پلها از بحران های احتمالی جلوگیری کردند.
گنجعلی افزود: در برخی مناطق سیلابها در ماههای ابتدایی امسال موجب انسداد پلهای حوزه استحفاظی گناباد شد و دهانه و داخل پلهای مناطق کوهستانی محورهای گناباد به فردوس و کاخک به کریمو بر اثر سیلابها مسدود شد.
وی اضافه کرد: بعد از سیلابها نیز با تلاش شبانه روزی راهداران و مجموعه راهداری خدمات ارزنده ای در شهرستان گناباد انجام شد و علاوه بر انجام عملیات روزمره راهداری مانند لکهگیری، ساخت شیب شیروانی، نصب تابلو، شست و شوی تابلو، پاکسازی محورها از تصادفات، تیغ زنی راهها و بوته کنی چهار پروژه نیز توسط این اداره در هفته دولت امسال افتتاح شد و پنج پروژه شاخص دیگر نیز در دست اقدام است.
مرکز شهرستان 90 هزار نفری گناباد با هزار و 450 کیلومتر راه اصلی و فرعی در 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

منبع: تی نیوز

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>