اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

آشنایی با کاغذ دیواری سه بعدی و پیشینه تولید و استفاده از آن کاملا واضح و آشکار است و در برخورد با ساختمان های گوناگون دیده می شود امروزه کاغذ دیواری های سه بعدی به شکل گسترده ای در دکوراسیون و تزئین منازل و … در حال استفاده هستند. تصور بعضی افراد از کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری با تکه های برجسته است. البته در حال حاضر کاغذدیواری با تکه های برجسته براق یا اکلیل دار زیاد است. ولی منظور از کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذدیواری است که از فاصله 4-3 متری کاملا برجسته به نظر بیاید.

کاغذ دیواری

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی
اگر کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح هایی مثل سنگ دکوراتیو، تکه سنگ، آجر یا چوب طراحی شده باشد، از فاصله 4-3 متری کاملا مثل سنگ، آجر یا چوب طبیعی به نظر می رسد. مناظر طبیعی و اشخاص و گیاهان نمونه های دیگر از طرح های پر رونق این روز های دنیای کاغذ دیواری سه بعدی است.کاربرد این نوع کاغذ دیواری بسیار متنوع است. کاغذ دیواری سه بعدی برای دکور پذیرایی، لابی، اتاق، فروشگاه و هتل به کار می رود و در طرح ها و رنگ های بسیار زیاد ارائه می‌شود.شرکت تیراژه هارمونی ارائه دهنده انواع کاغذ دیواری یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ارائه انواع کاغذ دیواری سه بعدی در ایران بوده و طرح های متنوعی را متناسب به محیط کار و زندگی شما ارائه می کند.

نقش کاغذ دیواری سه بعدی در دکوراسیون
امروزه کاغذ دیواری های سه بعدی به شکل گسترده ای در دکوراسیون و تزئین منازل و … در حال استفاده هستند. اگر به طور درست و به جا از این کاغذ دیواری استفاده شود محیط زیبا و دلچسبی را می توان با آنها پدید آورد که البته سلیقه ی شخصی و دیگر ویژگی های مکان استفاده مانند نوع پارکت لمینت استفاده شده و مبلمان و … نقش مهمی در انتخاب طرح این کاغذ دیواری ها دارند.

کاغد دیواری ای که در دو دهه گذشته جایگاه چندانی در دکوراسیون نداشت امروزه در اولویت اول بیشتر مردم قرار گرفته است.به ویژه کاغذ دیواری های سه بعدی در چند سال اخیر دنیای رویاهایمان را بچالش کشیده اند.

کاغذ دیواری

مزایای کاغذ دیواری سه بعدی
استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی مزایای بسیاری دارد مانند:

  • طرح های خاص و متفاوت کاغذدیواری سه بعدی، حالتی زنده به ساختمان شما داده و باعث القای نگاهی متفاوت به ساختمان شما می شود.
  • کاغذدیواری سه بعدی با طرح هایی متفاوت مزین دیوارهای منزل و محل کار شما هستند.
  • کاغذ دیواری سه بعدی هیجانی جدید به دیوارهای شما می دهد.

انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی

امروزه انتخاب کاغذ دیواری مانند گذشته تنها به شکل گل های مختلف وجود ندارد بلکه نوع جدید و بسیار متنوعی از کاغذ دیواری به نام کاغذ دیواری های سه بعدی در بازار عرضه می شوند که انتخاب این نوع کاغذ دیواری حس و حال متفاوتی را در فضای خانه ایجاد می کند. کاغذ دیواری های سه بعدی در شکل های مختلف طبیعت، اشکال هندسی و فضایی، برجسته و... موجود هست که شما می توانید با توجه به سلیقه خود و حال و هوای فضای خانه تان یکی از این کاغذ دیواری ها را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری

ویژگی مهم کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی از جمله جدیدترین ایده ها در دکوراسیون داخلی می باشد که منجر به خلق فضایی منحصر به فرد در خانه ی شما می باشد. از جمله بارزترین مشخصه های کاغذ دیواری سه بعدی واقعی بودن طرح های آن است که همین ویژگی باعث محبویت آن شده است. در هنگام استفاده از این نوع محصول باید دقت داشته باشید تا در ابعاد زیاد از آن استفاده نکنید، چرا که باعث شلخته و شلوغ شدن خانه ی شما می شود.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>