اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاغذ دیواری

نکات طلایی نصب کاغذ دیواری
فراگیری نحوه نصب کاغذ دیواری از آنجا به عنوان یک ضرورت مطرح می گردد که ممکن است هر فردی بنابه ضرورت مجبور به تعمیرات پس از اجرا گردد.کاغذ دیواری درحالی که ظاهراً مورد توجه واقع نشده است، در دهه های اخیر شهرت زیادی یافته است، روند گرایشات نشان می دهند که دیوارپوشها قابل بازگشت و تعویض هستند و مطمئناً گزینه های بسیار جذاب کاغذ دیواری در مارکت ها برای انتخاب وجود دارند!

بتونه کاری قبل از نصب کاغذ دیواری
اگر شما به این توصیه نجارها که می گویند"2بار اندازه گیری و یک بار بریدن " عمل کنید، نصب صحیح کاغذ دیواری برای شما عمل چندان سختی نخواهد بود! اگر دیوارها در حال حاضر در وضعیت خوبی هستند، شما لازم نیست به بررسی جزئی بپردازید و لبه هارا با بتونه پر کنید و هرنوع ترک یا سوراخی را بپوشانید!

کاغذ دیواری

تمیز کاری قبل از نصب کاغذ دیواری
اگر شما هر بتونه کاری یا شستشو و خشکشویی ای انجام دهید، آن مناطق را نقطه شروع قرار دهید. اگر شما کاغذ دیواری قدیمی را برداشته اید، اطمینان حاصل کنید که هر پس مانده چسبیده ای را تمیز کرده اید.دیوارهای رنگ شده به تمیزکاری و پر کردن جاهای خراشیده شده نیاز دارند. اگر رنگ خیلی براق است، با کاغذ سنباده روی آن کار کنید، لکه ها، چربی ها و چرک ها باید به وسیله لکه بر، معمولاً ازنوع لاک الکل کاملاً برطرف شوند.

خشک کردن دیوار توسط خشک کن
دیوار تازه و خشک شده باید به وسیله خشک کن PVA بتونه بشود. تمام برآمدگی ها، ترک ها، ضربه ها و.... باید از روی دیوار برطرف بشوند. یک محاسبه دقیقی از طول چهارگوشه تمام دیوارها انجام دهید، برای درها و پنجره ها جایی کم نگذارید برای اینکه شما همیشه کاغذ بیشتری برای آن مناطق نیاز دارید و این برای ذخیره هر کاغذ اضافه آمده برای تعمیرات و پروژه های اضافی دیگر به کار می آید.

کاغذ دیواری

اندازه کاغذ دیواری ساده
بیشتر رول های ساده کاغذ دیواری حدود 25 فوت مربع هستند.به یادداشته باشید که الگوهای بزرگ اضافی یا کاغذهای ظریف ممکن است باطله های زیادی تولید کنند پس در انجام محاسباتتان دقت کنید. اما آسان ترین راه کدام است؟! یک نمودار دقیق از اتاق خود که شامل پنجره ها، درها، بخاریها و... تهیه کنید و آن را به فروشنده کاغذ دیواری خود بدهید. آنها قادر خواهند بود بهترین توصیه را برای خرید مقدار کاغذ را به شما بدهند چراکه انواع زیادی از دیوارپوشها وجود دارند.

انتخاب بهترین چسب کاغذ دیواری
از فروشنده سؤال کنید که مناسبترین چسب برای کاغذ چیست، مگر اینکه شما بخواهید از کاغذ چسبدار استفاده کنید. دست کم از گوشه هایی که کمتر در معرض دید که معمولاً پشت درها هستند شروع کنید. عرض کاغذ دیواری خود را اندازه بگیرید و از آن2/1 واحد کم کنید، برای اینکه شما می خواهید 2/1 واحد از اولین نوار را دور گوشه ها و کنج ها بپوشانید. از زمین تا سقف یک خط مستقیم رسم کنید. این خط برای چسباندن مستقیم نوارها بسیار اهمیت دارد. از سطح بالا و پائین خط را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مستقیم است(آن جمله معروف را به یاد داشته باشید" دوبار اندازه بگیرید یک بار برش دهید").اولین نوار از کاغذ دیواری را 3-4" بلند تر از ارتفاع دیوار ببرید. آن را کنار بگذارید و نوار دوم را ببرید.

کاغذ دیواری

روش چسباندن کاغذ دیواری
این را الگو کنید زیرا برای بریدن نوار بعدی آسانتر و پیشرفته تر است و آماده نصب است.· از جهت ها برای روش های چسباندن تبعیت کنید. با دقت اولین نوار را روی دیوار تنظیم کنید و آن را به سمت سقف سر بدهید.دوبار گوشه ها را با سطح بررسی کنید تا مطمئن شوید که کاملاً مستقیم و صاف است. اطمینان حاصل کنید که کنج محکم شده باشد. تمام نواحی را که شامل گوشه های سقف و ستون هاست را صاف کرده و مسطح کنید. حالا قبل از چسباندن قطعه دوم، قطعه سومی را ببرید. از این نقطه شما می توانید کاغذ اضافی را از امتداد ستون برش دهید. بهتر است تیغه های کاتر خود را مرتب عوض کنید و از تیغه لبه تیز استفاده کنید تا برای خطوط مستقیم به شما کمک کند.

نصب کاغذ دیواری اطراف در و پنجره
گوشه ها را تا جایی که روی هم قرار نگیرند به هم نزدیکشان کنید.· برای الصاق کاغذ دیواری اطراف درها و پنجره ها، سعی نکنید قبل از برش رول را باز کنید. کاغذ را در محل قرارداده و با استفاده از برش های کوچک مورب به وسیله کاتر تیز خود آن را صاف کنید سپس کاغذ اضافی را برش دهید. هنگامی که قسمت عمده آن برداشته شد، امتداد لبه ها را تمیز کنید. همیشه با دقت کارکنید و از یک کاتر خیلی برنده و تیز استفاده کنید زیرا کاغذ مرطوب می تواند به راحتی مرتجع شده و پاره شود. به آهستگی و از روی اسلوب صحیح پیش بروید، گاهی به عقب برگردید تا مطمئن شوید که الگوها هنوز تنظیم هستند. کار انجام شد.

کاغذ دیواری

اگر از کاغذ دیواری به طور صحیح مراقبت کنید، مدت زمان طولانی تری حفظ می شوند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>