اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

شما به عنوان عرضه کننده محصولات لوکس ساختمانی در سطح شهرهای ایران و یا به عنوان یک خریدار عادی، قطعا نیاز به شناخت برترین وارد کننده کاغذ دیواری در ایران خواهید داشت. صنعت ساخت و تولید دیوارپوش های ساختمانی با نام برخی از کشورهای جهان گره خورده است و علل برتری آن را می توان در موارد متعددی از جمله زیبایی و کیفیت متریال بکار رفته در تولید آن ها دانست.

افراد مراجعه کننده به شعبات فروش کاغذ دیواری، نمایندگی ها و یا فروشگاه های سطح شهر، همواره از کشور سازنده محصول انتخابی و گزینش شده پرس و جو می کنند؛ بنابراین بهتر است علاوه بر آشنایی با برترین صادرکنندگان کاغذ دیواری با برترین واردکنندگان این محصول نیز آشنا شوید.

کاغذ دیواری

وارد کننده کاغذ دیواری ایتالیایی
ایتالیا برترین و شناخته شده ترین کشور جهان در عرصه طراحی، ساخت و صادر کردن دیوارپوش های ساختمانی است. امروزه رقابت بسیار شدیدی میان شرکت های وارد کننده این محصولات وجود دارد و هر کدام سعی می کند گوی سبقت را از دیگران برباید.

شاید قیمت کاغذ دیواری ایتالیایی بالاتر از دیگر محصولات همسان باشد اما قطعا کیفیت محصولات تولید شده در کشورهای دیگر، توان رقابت با کیفیت محصولات ایتالیایی در این عرصه را نخواهد داشت؛ بنابراین جای تعجب ندارد که با قیمت بیشتر، بازار فروش بهتری نیز داشته باشد.

وارد کننده کاغذ دیواری کره ای
کشور کره جنوبی نیز در عرصه صنایع وسایل لوکس ساختمانی پیشرفت بسیاری داشته و امروزه در سطح جهان معرفی شده است. برخی از شرکت های ایرانی نیز در راستای افزایش محصولات مختلف با متریال های متنوع اقدام به وارد کردن کاغذ دیواری کره ای نموده اند.

کاغذ دیواری های ساخت کره کیفیت مناسبی دارند با این حال راه زیادی برای رقابت با محصولات ایتالیایی در پیش خواهند داشت. در میان کشورهای آسیا، کشور کره در کنار کشور چین محصولات خود را به اغلب کشورهای جهان صادر نموده و سعی در افزایش فروش محصولات خود دارند.

کاغذ دیواری

وارد کننده کاغذ دیواری چینی
بسیاری از ما محصولات چینی را به عنوان محصولات بی کیفیت می شناسیم اما بهتر است بدانید که این امر در خصوص کاغذ دیواری صدق نمی کند و این کشور متریال های قابل قبول و با کیفیتی را برای تولید و صادر کردن کاغذ دیواری بکار گرفته است.

وارد کردن کاغذ دیواری چینی به علت قیمت مناسب تأثیر بسیاری بر عدم افزایش غیر منطقی قیمت محصولات دیگر کشورها دارد.

بسیاری از مردم علاقه فراوانی به خرید کاغذ دیواری چینی دارند چرا که این کشور محصولات بسیار زیبایی را تولید کرده و طراحی کلی محصولات این کشور مورد علاقه بسیاری از ایرانیان است.

خرید کاغذ دیواری از وارد کننده
اگر می خواهید کسب و کار خود را در زمینه محصولات لوکس ساختمانی گسترش دهید، ناچار به خرید کاغذ دیواری از وارد کننده خواهید بود؛ بنابراین باید شناخت اصولی و دقیقی در خصوص وارد کنندگان این محصولات و محصولات مشابه داشته باشید.

خرید شما ممکن است به صورت مستقیم باشد و یا اینکه به صورت غیر مستقیم از وارد کننده کاغذ دیواری خرید کنید. خرید غیر مستقیم چندان مقرون بصرفه نبوده و هزینه های مربوط به واسطه ها را بر هزینه های شما خواهد افزود.

کاغذ دیواری

خرید مستقیم کاغذ دیواری از وارد کننده
خرید مستقیم کاغذ دیواری از وارد کننده می تواند مزایای اقتصادی بسیاری به دنبال داشته باشد. کاهش قیمت های مربوط به واسطه ها مهم ترین مزیت این اقدام خواهد بود که منجر به فروش بیشتر و معرفی بهتر در میان جامعه شده است.

شرکت رونیا با وارد کردن محصولات لوکس دکوراسیون داخلی و عرضه آن ها به سراسر ایران، شما را در خرید محصولات خارجی با برترین کیفیت و بهترین قیمت ممکن یاری می کند. همچنین به عنوان یک خریدار می توانید از طریق وب سایت رونیا، محصول مورد نظر خود را از ما خریداری نمایید.

متریال کاغذ دیواری وارداتی
در خصوص جنس دیوارپوش های ساختمانی نمی توان به طور کلی نظر دارد. امروزه در سطح جهان برای تولید کاغذ دیواری از مواد مختلفی استفاده می کنند و این مواد که با عنوان جنس کاغذ دیواری شناخته می شود، مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت محصول می باشد.

در ایران استقبال مناسبی از کاغذ دیواری های نانوون و یا الیاف بافت نشده به عمل آمده است. کاغذ دیواری پی وی سی نیز در زمره محصولات پرطرفدار قرار دارد.

برخی از محصولات خاص همچون کاغذ دیواری های پارچه ای دارای خریداران خاصی بوده و در مناطق خاصی از جهان به فروش می رسند. انواع متریال های دیگر همچون کاغذ ساده، الیاف طبیعی و... را می توان در بافت اصلی دیوارپوش های امروزی مشاهده کرد.

کاغذ دیواری

گارانتی کاغذ دیواری وارداتی
کشورهای معتبر در عرصه تولید محصولات لوکس ساختمانی و طراحی داخلی، اهمیت بسیار زیادی برای گارانتی و ضمانت نامه محصولات خود قائل هستند؛ به عنوان مثال شما به خوبی گارانتی های بلند مدت محصولات ایتالیایی را در وب سایت رونیا مشاهده می کنید.

برگه ضمانت نامه محصولات خارجی توسط نمایندگی های آن ها در ایران امضا شده و به مشتری تحویل داده می شود. شرکت رونیا نیز به عنوان نماینده رسمی بسیاری از کاغذ دیواری های وارد شده به ایران، ضمانت نامه محصولات را به شما تقدیم خواهد نمود.

قیمت کاغذ دیواری خارجی
شاید تصور کنید که قیمت کاغذ دیواری خارجی بیشتر از محصولات داخلی است اما بهتر است بدانید بسیاری از محصولات وارد شده ارزان تر و حتی باکیفیت تر از محصولات داخلی هستند. البته این یک قاعده کلی نبوده و برخی از محصولات وارداتی دارای قیمت بسیار بالا و البته متریال عالی هستند.

پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری در انواع مختلف با متریال های متفاوت به صفحات فروش کاغذ دیواری در وب سایت رونیا مراجعه کنید. قیمت محصولات وب سایت رونیا در مقایسه با سایت های مشابه منطقی تر و منصفانه تر می باشد.

خرید محصولات لوکس همچون کاغذ دیواری می تواند یک تجربه شیرین باشد. اگر می خواهید این تجربه شیرین به یک خاطره تلخ تبدیل نگردد در انتخاب مرکز و یا فروشگاهی که قصد خرید کاغذ دیواری از آن را دارید دقت کنید

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>