اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

گوجه فرنگی

آزاد شدن صادرات گوجه فرنگی:
گوجه فرنگی از محصولاتی است که می تواند به کشورهای دیگر صادر شود این سبزی خوشمزه از اجزای مهم غذا ها بوده و این محصول به دلیل اینکه در کشور ما از مرغوبیت بالایی برخوردار است دارای صادرات بالایی است.

باید گفته شود که صادرات گوجه فرنگی در سال 99 به خصوص در ماه های اول سال بسیار زیاد بوده است.
رب گوجه فرنگی از اقلامی است که از گوجه فرنگی به دست می اید و علاوه بر صادرات گوجه فرنگی صادرات رب گوجه فرنگی نیز افزایش پیدا کرده است زیرا تا مدتی آزاد بودن صادرات تصویب شده بود.

گوجه فرنگی

صادرات گوجه فرنگی به کدام کشور ها آزاد است؟:
بیشترین صادر کننده گوجه فرنگی را می توان اروپا به حساب آورد اما بعد از اروپا صادرات گوجه فرنگی مختص به آمریکای شمالی می باشد و بعد از آمریکای شمالی بیشترین صادر کننده گوجه فرنگی آسیا بوده.

گوجه فرنگی

اما اگر بخواهیم نام کشور هایی را که گوجه فرنگی صادر می کنند را ذکر کنیم باید به کشورهایی از جمله کشور های زیر اشاره کنیم:
مکزیک، هلند، اسپانیا، مراکش، کانادا، فرانسه، ایالات متحده آمریکا آذربایجان، چین، ایتالیا، لهستان، پرتغال.
صادرات میوه از ایران از جمله صادرات گوجه فرنگی که صادرات غیرنفتی به شمار می آید در چند سال قبل از پر سود ترین اقلام صادر شده می باشد اما در سال هی اخیر به دلیل وجود خشکسالی این صادرات کمرنگ تر شده است از آداب صادرات گذاشتن میوه ها در سبد های پلاستیکی می باشد که باید میوه های مرغوب را به شکلی مرتب درون سبد ها گذاشته باید گفته شود که مقدار زیادی از این سبد ها در حال صادر شدن به کشور های اطراف هستند.

گوجه فرنگی

آیا شما به دنبا راه اندازی کاری با سود خوبی هستید؟

  • باید گفته شود که این شغل نه تنها دارای سود قابل توجهی می باشد بلکه از تنوع بالایی نیز برخوردار بوده و شما از کار خود خسته نخواهید شد.
  • برای اینکه بتوانید یک صادر کنند موفق باشید باید ریسک پذیری بالایی داشته باشید همچنین زمان را به خوبی مدیریت کنید.

باید خاطر نشان کرد که گوجه فرنگی از سبزیجاتی است که باید در صادرات این محصول نهایت دقت را به عمل آورد زیرا ممکن است در عین بی دقتی تمام محصول خود را به دلیل خراب شدن از دست بدهید.
برای اینکه بتوانید در صادرات این محصول موفق باشید گوجه فرنگی هایی را انتخاب کنید که در عین زیبایی شکل خود دارای بوی بی نظیری نیز باشند.

باید بگوییم که طعم گوجه فرنگی که تازه باشد با گوجه فرنگی گلخانه متفاوت است و مهندسان کشاورزی به خوبی می توانند تشخیص بدهند و همچنین باید گفته شود که قیمت این دو محصول نیز باهم تفاوت هایی دارند اما با همه ی این موارد باز هم گوجه فرنگی گلخانه ای نیز صادر می شود.

اما اخیرا علاوه بر رب گوجه فرنگی محصولات دیگری نیز داشته مانند برگه گوجه فرنگی که جدیدا از استقبال بالایی برخوردار است.

گوجه فرنگی

ایران چقدر گوجه فرنگی صادر می‌کند؟
باید گفته شود که گوجه فرنگی از محصولات است که اب زیادی را به خود اختصاص م دهد و با وجود کم آبی در ایران و همچنین قیمت ناچیز این محصول برای صادرات می توان فهمید که درامد به دست امده که سهم کشاورزان شده است بسیار ناچیز است اما از طرفی دیگر صادرات این محصول بسیار بالا می باشد که اگر به صادرات گمرک نگاه کنیم متوجه صادرات بالای گوجه فرنگی می شویم.

اما در سال 99 به دلیل وجود بیماری کووید 19 مشکلاتی برای صادرات به وجود آمد اما بازهم صادرات خوبی انجام شد.

گوجه فرنگی از محصولاتی است که دارای نوسان قیمت می باشد. گاهی دولت به دلیل اینکه بتواند از کشاورزان حمایت خودش دست به کار می شود و گوجه فرنگی را از کشاورز خریداری می‌کند. با وجود تمام بحث های مذکور ایران صادرات نسبتا خوبی به کشور های مختلف دارد.

گوجه فرنگی

آیا صادرات گوجه فرنگی در سال 99 آزاد است؟
گفتنی است که با توجه به موقعیت مناسب آب و هوایی در حال حاضر کشور ایران از جمله کشور‌هایی محسوب می‌شود که هرساله نیز بخش اعظمی از نیاز بازار‌های خارجی را علاوه بر بازار‌های داخلی برطرف می‌سازد.

صادرات گوجه فرنگی در سال 99 همچون سایر سال های گذشته بعد از برطرف کردن نیاز بازار‌های داخلی و همچنین گذراندن مراحل قانونی نیز امکان پذیر می‌باشد.

گوجه فرنگی

صادرات گوجه فرنگی به کدام کشور ها آزاد است؟
گفتنی است که در حال حاضر نیز بخش اعظمی از تولیدات مزارع گوجه فرنگی و همچنین گلخانه‌ها به صادرات اختصاص پیدا می‌کند. امروزه نیز بسیاری از صاحبان گلخانه‌های بزرگ نیز تولیدات مزارع گلخانه خود را به کشور‌های همسایه دور و نزدیک صادر می‌کنند.

با توجه به موضوع آزاد بودن صادرات امروزه نیز بسیاری از این محصولات به کشور های همسایه نیز صادر می‌گردد و در اختیار بازار‌های فروش آن‌ها قرار می‌گیرد. صادرات گوجه فرنگی‌های تولید شده امروزه نیز دغدغه بسیاری از تولید کنندگان این محصولات محسوب می‌شود.

امروزه نیز صادرات به بسیاری از کشور‌های همسایه نزدیک و همچنین کشور های همسایه دور تر نیز با توجه به امر آداب صادرات و همچنین رعایت کردن قوانین امری کاملا مجاز و قانونی می‌باشد. که با توجه به این موضوع نیز کشور ایران به طور تقریبی می‌توانیم بگوییم که در زمینه صادرات به بسیاری از کشور‌ها نیز آزاد می‌باشد.

خوب است بدانید که گوجه فرنگی‌های به عمل آمده در شهر‌ها و استان‌های مختلف کشور در حال حاضر نیز به بسیاری از کشور‌ها صادر می‌گردد و در زمینه تجارت قرار می‌گیرد که می‌تواند درآمد بسیار خوبی را با خود به همراه داشته باشد.

در حال حاضر صادرات گوجه فرنگی از جمله صادرات موفقی می‌باشد که توجه بسیاری از تاجران را به خود اختصاص داده است چرا که گوجه فرنگی نیز از جمله محصولاتی محسوب می‌شود که به طور معمول با بسیاری از ذائقه‌ها نیز سازگار می‌باشد که به موجب این امر بسیاری از کشور‌های همسایه دور نزدیک که شرایط رویش این نوع محصول را به خوبی ندارند هر ساله بخش اعظمی از نیاز بازار های خود را از طریق صادرات گوجه فرنگی از کشور ایران نیز برطرف می‌سازند.

گوجه فرنگی

ایران چقدر گوجه فرنگی صادر می‌کند؟
لازم به ذکر است بدانید که کشور ایران با توجه به این که در موقعیت مناسب آب و هوایی قرار گرفته است امروزه نیز از جمله کشور‌هایی می باشد که به راحتی می تواند انواع محصولات کشاورزی را تولید و در اختیار بازار‌های بزرگ و کوچک شهر‌ها و استان‌های مختلف قرار بدهد.

در حال حاضر گوجه فرنگی نیز از جمله محصولاتی محسوب می شود که به میزان انبوه در مزارع کشاورزی و همینطور گلخانه‌های موجود در سطح کشور تولید می شود که با توجه به این موضوع علاوه بر بازار‌های داخلی به راحتی می‌تواند نیاز بسیاری از بازار های خارجی کشور های همسایه دور و نزدیک را برطرف سازد.

گفتنی است که امروزه صادرات گوجه فرنگی و همچنین صادرات رب گوجه فرنگی نیز دغدغه بسیاری از افراد تولید کننده این محصولات می‌باشد. در حال حاضر بخش اعظمی از گوجه فرنگی‌های تولید شده نیز در بخش صادرات قرار می‌گیرد و به کشور‌های خارجی صادر می‌گردد.

گوجه فرنگی

با توجه به این امر که گوجه فرنگی های تولید شده در کشور نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند امروزه به راحتی توجه بسیاری از افراد وارد‌کننده این محصول را به خود جلب کرده‌اند که به موجب این امر به طور روز افزون به میزان صادرات گوجه فرنگی افزوده می‌شود.

گوجه فرنگی نیز به روش‌های مختلفی از جمله گوجه فرنگی تازه، رب گوجه فرنگی و با حتی گوجه‌فرنگی‌های خشک و چیپس شده به کشور‌های مختلف صادر می‌گردد که با توجه به این موضوع می‌توان نتیجه گرفت که سالانه نیز بخش اعظمی از تولیدات این محصول در صف صادرات قرار می‌گیرد و در اختیار جامعه‌های مختلف قرار می‌گیرد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>