اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مپنا

گروه مپنا 

گروه مپنا مجموعه ای صنعتى است مشتمل بر گروه مپنا به عنوان شرکت مادر، به همراه شرکت هاى متعدد تخصصى و وابسته به آن که در زمینه مهندسى، احداث و توسعه نیروگاه های حرارتى، نیروگاه هاى انرژى تجدیدپذیر، تأسیسات تولید همزمان برق و حرارت، تأسیسات تولید همزمان برق و شیرین سازى آب، مهندسى، اجرا و توسعه پروژه های نفت وگاز در خشکى و دریا و مهندسى و احداث پروژه های حمل و نقل ریلی، خدمات تصویربرداری پزشکی، برقی سازی، ارائه خدمات بهره برداری، تعمیر و نگهدارى در صنایع مذکور و نیز سرمایه گذاری و تأمین مالی پروژه هاى یاد شده در چارچوب انواع روش های قراردادی و سرمایه گذاری فعالیت می کند.

گروه مپنا سازنده طیف گسترده اى از محصولات پیشرفته صنعتى از جمله توربین هاى گاز و بخار، تجهیزات جانبی توربین، پره توربین، توربین بادى، بویلرهاى متعارف و بازیاب حرارت، ژنراتورهاى حرارتى و آبى، سامانه هاى حفاظت و کنترل، لوکوموتیوهاى مسافرى و بارى و توربوکمپرسور و ارائه کننده آرایه وسیعى از خدمات تعمیر و نگهدارى در کلاس جهانى است.

مپنا علاوه بر موفقیت در کسب سهم مشارکت پنجاه درصدى در توسعه ظرفیت نیروگاهى کشور و مشارکت مؤثر در توسعه پروژه هاى نفت و گاز، حمل و نقل ریلى و سلامت، توانسته است با تکیه بر کیفیت و قیمت رقابتى محصولات و خدمات خود در بازارهاى بین المللی حضور یابد.
گروه مپنا، با عنوان «شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران» یا به اختصار «مپنا» در 22 مرداد ماه سال 1372 خورشیدی تأسیس شد. هدف اصلی از تأسیس مپنا در ابتدا پیمانکاری عمومی پروژه های نیروگاهی به صورت کلید در دست بود و در اثر تحولات، مپنا از حوزه صرف پیمانکاری در دهه 70 و تولیدکننده تجهیزات تحت لیسانس در دهه 80، هم اکنون به مجموعه ای صاحب فناوری تبدیل شده است و در بین رتبه های برتر صاحبان فناوری توربین گازی در عرصه جهانی قرار گرفته است.
گروه مپنا با تکیه بر روند تحقیق و توسعه مراحل مختلفی را از سر گذرانده است.
فاز اول؛ مپنا در سال 1374 طراحی، مهندسی و تأمین تجهیزات نیروگاهی از خارج و همچنین عملیات اجرایی از داخل را به عهده گرفت.
فاز دوم؛ کار مپنا در سال 1376 با تکیه بر طراحی، مهندسی، اجرا و ساخت تجهیزات اصلی در داخل و تأمین تجهیزات اصلی در خارج انجام شد.
فاز سوم؛ در سال 1380 علاوه بر انجام کلیه فعالیت های طراحی، مهندسی و اجرای نیروگاه در داخل، ساخت تجهیزات اصلی توسط گروه مپنا انجام شد.
فاز چهارم؛ در سال 1382 شاهد سرمایه گذاری مستقیم گروه مپنا در احداث نیروگاه ها، حضور در پروژه های صنعتی و یوتیلیتی، ارائه خدمات پس از فروش و نگهداری و بهره برداری بودیم.
فاز پنجم؛ روند توسعه شرکت مپنا ادامه پیدا کرد و در سال 1385 مپنا به عرصه نفت و گاز وارد شد و برخی از تجهیزات اصلی را ساخت.گام دیگر مپنا ورود به عرصه حمل و نقل ریلی، ساخت لوکوموتیو و اجرای پروژه و ورود به بازارهای بین المللی بود.
فاز ششم؛ گروه مپنا بر تحقیق و توسعه و طراحی محصول تمرکز کرد و فعالیت های نفت و گاز را گسترش داد و در پروژه های پالایشگاهی پارس جنوبی و حفاری اکتشافی حضوری موثر داشت.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>