اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

میگو

صادرات میگوی بوشهر به ترکیه:
میگوی دریایی بوشهر از مرغوب ترین انواع میگو ایرانی و جهان محسوب می شود. که در چند سال اخیر که تولید گونه پرورشی وانامی گسترش یافته و عمده صادرات میگو ی ایران را به خود اختصاص داده. دیگر کمتر صادر شده و به مصرف داخلی می رسد و سایز درشت آن نیز به صورت تازه و عمدتآ به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس می رسد.

میگو به دو صورت دریایی و پرورشی در بازار کشور به فروش می رسد، اما باید بدانید بیش ترین صادرات میگو ایران متعلق به میگوی پرورشی ( وانامی) است.

و بیش ترین صادرات میگو به کشورهای ترکیه، اسپانیا، امارات، روسیه، چین، اتحادیه اروپا، ویتنام، لبنان، کانادا و آسیای جنوب شرقی صورت می گردد.

همچنین گفته شده است که میزان صادرات میگو بوشهر در سال 1397، به حدود 14000 تن رسیده که حدود 10000 تن آن به کشور های عربی و اروپایی صادر شده است.

قیمت میگو صادراتی:
تولید کنندگان همواره در پرورش میگو با کیفیت تلاش می کنند. که در شهر های مختلف مزارع پرورش میگو انجام می شود. میگو در انواع مختلف وجود دارد که قیمت های متفاوتی دارد.

قیمت صادرات میگو بستگی به نوع درخواست خریدار میگو دارد که حداقل اطلاعات این چنینی را در اختیار فروشنده قرار دهد.

عواملی که بر قیمت هر کیلو میگو صادراتی تأثیر می گذارد عبارتند از:

  • نوع میگو.
  • سایز میگو.
  • نوع بسته بندی.
  • شکل فراوری میگو.
  • نوع حمل و نقل.
  • فاصله مبدا تا مقصد.
  • تازه یا منجمد.
  • هزینه سورتینگ و پرسنل.
  • هزینه های گمرکی.

تولید کنندگان همواره در پرورش میگو با کیفیت تلاش می کنند. که در شهر های مختلف مزارع پرورش میگو انجام می شود.

میگو در انواع مختلف وجود دارد که قیمت های متفاوتی دارد. قیمت صادرات میگو بستگی به نوع درخواست خریدار میگو دارد که حداقل اطلاعات این چنینی را در اختیار فروشنده قرار دهد.

این عوامل باعث می شود تا قیمت تمام شده برای هر کدام از کشورها متفاوت باشد و به خصوص صادرات میگو بوشهر به ترکیه از قیمت برای خرید بهترین میگو صادراتی بوشهر می توانید به مراکز و تولیدکنندگان و پروش دهندگان میگو سر بزنید یا تماس بگیرید.

 به همین ترتیب و به عنوان مثال قیمت‌های میگو در سال جاری (1398) بر مبنای هر کیلو گرم و به صورت کامل و در بسته بندی های دو کیلوگرمی و یا شمش‌های شش کیلوگرمی بسته به سایز و شرایط تحویل ( مانندFOB، CFR و یا CIF) و برای مثال مقصد ترکیه سایز ریز 120/ 100حدود 3٫5 دلار و تا حدود 5٫2 دلار برای اندازه میگوی 50/60 ارائه می‌شد.

این عوامل باعث می شود تا قیمت تمام شده برای هر کدام از کشورها متفاوت باشد و به خصوص برای صادرات میگو بوشهر به ترکیه علاوه بر موارد بالا می بایست استانداردهای خاص آن کشور را نیز در نظر گرفت.

صادرات میگو تازه یا منجمد:
صادرات میگو هر سال در حال افزایش و روند صعودی را در پیش دارد. که در سال های اخیر از اهمیت آن مطلع هستیم.

برای تهیه میگو صادراتی می توانید در ابتدا به پرورش‌دهندگان و تولید کنندگان میگو مراجعه کنید که می توانید بهترین نوع میگو را تهیه کنید. آنچه که به صورت تازه صادر می شود مقدار بسیار کمتری نسبت به منجمد دارد و اغلب میگوی دریایی یا وحشی ایران است که از سه استان جنوبی به ویژه بوشهر و با هدف بازارهای منطقه و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس صورت می گیرد.

مشکلی که ممکن است با آن مواجه شوید اینکه در تمام فصول و ماه ها نمی توانید به صورت دائم میگو برای صادرات و در حجم بالا بنا براین باید تلاش کنید که تمام سفارش مورد نیاز خریدار را در فاصله زمانی و فصل برداشت تآمین کنید که از حدود امرداد هر سال آغاز و تا آذر هر سال ادامه خواهد داشت و همچنین اگر مقدار تولید بیشتر ازبراورد نیازاولیه بازار باشد، در ادامه فصل نیز می توان از موجودی انبارها و شرکت های فراوری تآمین محصول کرد.

و یا حتی نمایندگی ها و شر کت های فرآوری که هم مزرعه های وسیعتر پرورش میگو دارند و ترجیحآ خود نیز صادر کننده محصول آماده هستند آماده سازی و صادرات میگو را برای شما یکجا انجام می دهند و در نهایت دیگر نگرانی برای شما باقی نمی ماند.

همچنین برای دسترسی سریع تر به مشتریان شرکت های بازرگانی را به صورت آنلاین و در اینترنت می توانید بیابید. همانطور که گفته شد از عوامل تعیین قیمت میگو صادراتی علاوه بر نوع میگو( که البته در ایران صرفآ گونه وانامی پرورش داده می شود.) بیشتر سایز، شیوه فراوری و شکل بسته بندی است که عمدتآ همه به شکل منجمد صورت گرفته است.

صادرات میگو به صورت تازه در شرایط مساوی البته هزینه های بیشتری دارد و سریع تر باید انجام شود ولی صادرات میگو به صورت منجمد نیاز به کامیونت های مجهز به یخچال ها و سیستم های سرمایشی دارد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>