اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پنیر

پنیر های صادراتی:
پنیر cheeses یکی از گونه های لبنیات است که به طور گسترده ای در صدها نوع مختلف از شیر تهیه می‌شود.

پنیر بر اساس نوع ترکیبات آنزیم‌ها رطوبت به دسته‌های مختلف تقسیم می‌کنند. پنیر چِدار Cheddar، پنیر کاممبرت Camembert، پنیر بِری Brie، پنیر فِتا Feta، پنیر گورگونزولا Gorgonzola و ده‌ها پنیر دیگر پنیر‌های مطرح صادراتی جهان هستند که می‌توانید در مقاله انواع پنیر صادراتی با آن‌ها اشنا شوید. پنیر‌ها به صورت رنده شده پودر شده یا به صورت نبستهUnripened یا شیر لخته نشده Uncured صادر می شود.

سهم صادرات پنیر با کد تعرفه 0406 در بازار جهانی بیش از 31.5 میلیارد دلار است. که بزرگ‌ترین کشورهای صادر‌کننده آن آلمان، هلند، فرانسه هستند.

پنیر

رشد صادرات پنیر خوراکی در 4 سال اخیر بیش از 14 درصد رشد را نشان می دهد..تولید‌کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته‌بندی توانسته‌اند به بازار‌های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.

بازاریابی پنیر صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی‌های کوچک و فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت‌های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده‌اند. هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می‌دهد.این رقم نشان می‌دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار‌ها به فکر استفاده از ظرفیت‌های بازاریابی دیجیتالی هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>