اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کلاف میلگرد

کارخانه های معتبر تولید میلگرد کلاف
در ایران سال هاست که میلگرد کلاف در کارخانه های مختلف تولید می شود. میزان تولیدی این کارخانه ها به حدی است که علاوه بر تامین نیاز داخلی، به خارج از کشور نیز صادر می شود. بزرگ ترین تولید کننده میلگرد در ایران، کارخانه ذوب آهن اصفهان است.

همچنین از کارخانه های معتبر این محصول می توان به کلاف آجدار فولاد کویر کاشان، کلاف آجدار نورد کوثر اهواز، کلاف آجدار گروه صنعتی فولاد یزد، کلاف آجدار شرکت شیراز پولاد نورد، مجتمع فولاد الیگودرز، میلگرد کلاف امیر آباد، میلگرد کلاف ابهر، کلاف آجدار نورد فولاد گلستان و کلاف آجدار فولاد نطنز نیز اشاره کرد.

این کارخانه ها علاوه بر انجام سفارشات معمولی، سفارشات صنعتی و ساختمانی خاص را هم بر عهده می گیرند. تقریبا همه کارخانه ها از یک استاندارد کلی بهره می گیرند. به طور مثال، کارخانه ذوب آهن اصفهان از استاندارد کشور روسیه استفاده می کند. با این حال به دلیل وجود تفاوت در نحوه ساخت این محصول، قیمت آن در کارخانه های مختلف، متفاوت است.

کلاف میلگرد

نحوه نگهداری از میلگرد کلاف
برای حمل و نقل و نگهداری میلگردها نکاتی را باید مدنظر قرار داد. در هنگام انبار کردن میلگردهای کلاف عموما از خرک های چوبی استفاده می کنند. انجام این کار از تماس مستقیم میلگرد با خاک و عوامل رطوبت زا که باعث زنگ زدگی میلگردها می شود، جلوگیری به عمل می آورد. باید به یاد داشت که در هنگام انبار کردن میلگردها از پوشش نایلونی استفاده نشود. چرا که انجام این کار می تواند احتمال زنگ زدگی را تا میزان زیادی بالا ببرد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>