اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاغذ کرافت

استفاده از کاغذ کرافت قهوه ای رنگ که در بافتش خورده چوب های کوچک دیده می شود برای کسب و کار هایی که می خواهند تصویر ارگانیک و طبیعی از محصولاتشان نشان بدهند مناسب است. تولید کارت پستال، آویز های تبلیغاتی، کارت ویزیت و دیگر ابزار بازاریابی با کاغذ کرافت قهوه ای انتخابی است که باید به آن توجه بیشتری شود.

در کل محصولاتی که با کاغذ کرافت ساخته می شوند به کیفیت بالا شناخته می شوند. رول کاغذ های کرافت معمولاً با رنگ قهوه ای تولید می شوند و حس قدیمی و نوستالژی به مردم می دهند. کاغذ های کرافت می توانند با خاصیت ضد پارگی، خش خوردگی یا ضد آب تولید شوند.

انواع کاغذ کرافت

کاغذ کرافت انعطاف پذیری بالایی در زمینه ی کیفیت، کاربرد و خواسته های مشتری ها دارد و می تواند بر اساس نیازهای مختلف تولید شود. کاغذ کرافت معمولاً برای بسته بندی و بازاریابی استفاده شود. بسیاری از کسب و کار ها به بسته بندی هایشان یک آویز کرافت که لوگو روی آن چاپ شده است اضافه می کنند. استفاده از کاغذ کرافت یکی از مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغاتی است.

کاغذ کرافت خالص

مقاومت و استحکام بالای کاغذ کرافت خالص دلیل تقاضای بالای آن در بعضی از صنعت ها است. این کاغذ کاملاً به رنگ قهوه ای است و در برابر پارگی مقاومت بالایی دارد و برای حمل لوازم سنگین استفاده می شود. کاغذ کرافت خالص ارزان ترین نوع کاغذ کرافت است و قابلیت چاپ دارد.

کاغذ کرافت بازیافت شده

کاغذ کرافت خالص از خمیر چوب ساخته شده است اما کاغذ کرافت بازیافت شده از خمیر بازیافتی ساخته می شود و رنگ قهوه ای مایل به خاکستری دارد. کاغذ کرافت بازیافت شده به اندازه ی کاغذ کرافت خالص محکم است و مقاومت بالایی دارد.

کسب و کار هایی که از محیط زیست حمایت می کنند معمولاً به این کاغذ کرافت علاقه ی بیشتری دارد. البته انواع کاغذ کرافت انتخابی طبیعی و دوستدار محیط زیست است. همچنین از این کاغذ ها برای پر کردن بسته بندی در صنعت های مختلف استفاده می شود.

از کاغذ کرافت قهوه ای چه استفاده هایی می شود؟

کارت ویزیت کاغذ کرافت

هر مصرف کننده ای علایق و سلیقه ی متفاوتی دارد. برای یک کسب و کار ساختن هویت برند بسیار مهم است و چاپ کارت ویزیت یکی از راه های این کار است. وقتی کاغذ کرافت قهوه ای را برای چاپ کارت ویزیت انتخاب می کنید حس طبیعی، ارگانیک، تمیز و قابل اعتماد بودن را به مخاطب القا می کنید. کارت ویزیت کرافت بسیار ساده، زیبا، بادوام و ضد پارگی است.

آویز کرافت

استفاده از آویز ها و تگ های تبلیغاتی یکی از راحت ترین و ارزان ترین راه ها برای نشان دادن برندتان به مردم است و کاربردهای مختلفی دارد. معمولاً روی این ورق های کرافت قیمت محصول، توضیحات اضافه، دستورالعمل، تگ لباس و... که همه به اطلاعات فروش مربوط می شوند چاپ می شود.

کارت پستال کرافت

فرستادن کارت پستال، مخصوصاً کارت پستال های مناسبتی روش خوبی برای بازاریابی و ایجاد رابطه و حس اعتماد بین تولید کننده و مصرف کننده است. همین طور ارسال کارت پستال می تواند تصویر ارگانیک، ساده و طبیعی برندتان را تبلیغ کند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>