اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مزایا جعبه کرافت

همه ی ما می دانیم که کاغذ از درخت ساخته می شود. به طور دقیق تر کاغذ از الیاف چوب و خمیر چوب ساخته می شود. الیاف موجود در خمیر چوب در کنار مواد دیگر سلولز و لیگنین دارند. لیگنین ماده ای است که الیاف چوب را در کنار هم نگه می دارد و دلیل رنگ قهوه ای کاغذ است. کاغذ به طور خالص قهوه ای رنگ است و بعدازاینکه الیاف چوب با مواد شیمیایی سفید شدند تغییر رنگ می دهد.

یکی از دلایل خاص بودن کاغذ کرافت این است که درواقع همان کاغذ سفید نشده و خالص ترین شکل کاغذ است که حاوی مواد شیمیایی نیست. هر چه قدر کاغذ کمتر زیر پروسه های شیمیایی برود بیشتر با محیط زیست سازگار است. به همین علت جعبه کرافت که از کاغذ کرافت ساخته می شود یکی از بهترین بسته بندی های دوستدار محیط زیست است.

جعبه کرافت سال ها است که وارد صنعت بسته بندی شده و دیگر از آن به عنوان یک جعبه قهوه ای که شبیه جعبه کارتنی است یاد نمی شود بلکه با قابلیت های زیادی که دارد تبدیل به یکی از کاربردی ترین بسته بندی ها برای چاپ و طراحی شده است؛ اما بهتر است اول در مورد اینکه چرا باید از جعبه کرافت استفاده کرد حرف بزنیم.

جعبه کرافت کاملاً قابل بازیافت است

کاغذ کرافت خالص مستقیم از خمیر چوب ساخته می شود اما جعبه کرافت و جعبه کارتنی اکثراً از کاغذ کرافت بازیافت شده ساخته می شوند. البته کاغذ کرافت خالص هم کاملاً قابل بازیافت است. با استفاده از جعبه کرافت برای بسته بندی به صنعت بازیافت کمک بزرگی می شود.

جعبه کرافت لایه ی اضافه ای ندارد

جعبه کرافت از کاغذی که زیاد تحت پروسه های مکانیکی و شیمیایی قرار نگرفته است ساخته می شود به همین علت جنسی طبیعی دارد که زیردست کمی زبر به نظر می رسد. جنس خاص کاغذ کرافت لایه گذاری و لمینیت کردن را راحت نمی کند. چرا این مزیت محسوب می شود؟ چون عملیات بازیافت برای جعبه کاغذی که لایه اضافه دارد سخت تر است و این لایه باید جدا شود. جعبه کرافت به علت نداشتن لایه ی اضافه حتی بیشتر دوستدار محیط زیست است.

جعبه کرافت محکم و بادوام است

بااینکه کاغذ کرافت ضد رطوبت نیست اما چون ضخامت زیادی دارد نسبت به جعبه کارتنی و جعبه های کاغذی دیگر بیشتر در برابر آب مقاومت نشان می دهد. جنس محکم و کمی زبر جعبه کرافت از محصولاتی که بسته بندی می شوند محافظت می کند و به راحتی پاره نمی شود.

چرا باید به بسته بندی دوستدار محیط زیست اهمیت بدهیم؟ درخواست برای بسته بندی سازگار با محیط زیست از سمت مصرف کننده ها و تولید کننده ها بالا رفته است و رشد جهانی داشته است. بسته بندی پایدار و سازگار با محیط زیست باعث فروش بیشتر محصولات می شود. با انتخاب جعبه کرافت برای بسته بندی به هویت برند دوستدار محیط زیست، هزینه ی کم و فروش بیشتر کالا می رسید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>