اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مورد استفاده درب اتوماتیک تاشو در جایی می باشد که مشتریان درب با مشکل محدودیت فضا روبرو باشند. از نظر ساختاری هم درب های اتوماتیک تاشو بسیار شبیه به دربهای اتوماتیک لولائی می باشند، با تفاوت در ظاهر که به جای این که دو قسمت لت ها به دو قسمت دیگر لولا می شوند و این دو لت را حاصل می کند که به دیوار نصب می شود، دو لت لولا شده به دیوارهای اطراف و یک لت لولا شده به هر یک از این لت ها وجود خواهد داشت. در بعضی از موقع ها فقط یک لت به دیوار نصب می شود، که در بخش دو قسمتی که به هم لولا شده را به سمت از دیوار لولا و نصب می کنند

درب اتوماتیک

خصوصیات درب اتوماتیک اتوبوسی
یکی از امتیازات بزرگ درب اتوماتیک تاشو نسبت به درب های اتوماتیک لولایی کاهش شعاع عملکرد یا شعاع حرکتی و باز و بسته شدن آنها می باشدکه این درب اتوماتیک تاشو ویژگی در مکان هایی که نیاز به فضای اشغالی کمتری دارند از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند.

سرعت عملکرد درب اتوماتیک تاشو نسبت به سایر دربهای اتوماتیک فوق العاده می باشد و از قابلیت تردد بالا و بدون محدودیت برای استفاده های مداوم و نامحدود و پیوسته برخوردار می باشند. ویژگی مذکور یکی از دلایل عمده استفاده از درب اتوماتیک تاشو در محیط های پر ترافیک می باشد.

درب اتوماتیک

عملکرد مکانیزمی که دارد درب اتوماتیک تاشو به شکلی است که به صورت روان و ساده و بدون سروصدا حرکت می کند درب اتوماتیک تاشو در مواردی که امنیت بالا از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و همچنین سرعت باز و بسته شدن نقطه بحرانی و شاخص می باشد به کار گرفته می شود که با استفاده از آن زمان انتظار افراد برای عبور از درب به مقدار بسیار زیادی کاهش یافته و عملکرد سریع درب را تضمین می نماید.

ملزم به ذکر است که درب اتوماتیک تاشو بین 2 الی 4 ثانیه باز و بسته می شود که می توانیم بگوییم که این باز و بسته شدن و زمانبندی که گفته شده محسوب بر هر متر از باز شدن درب می شود.

درب اتوماتیک

ویژگی های بارز درب اتوماتیک تاشو

  • سرعت بالا در باز و بسته شدن درب
  • قابل استفاده در فضاهای محدود
  • توان مصرفی کمتر نسبت به درب اتوماتیک لولایی معمولی
  • مورد استفاده در مکانهایی که نیازمند امنیت بالا می باشند.

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو درآذین به دلیل داشتن ظاهری شکیل و زیبا هر سلیقه ای را پوشش می دهد. این درها از جنس درجه یک آلومینیومی ساخته می شوند که رضایت و ایمنی را به همراه دارند.

مشخصات درب های شیشه ای اتوماتیک تاشو
درب های شیشه ای اتوماتیک تاشو از دو طرف باز می شوند:
عرض و دهنه بین 800 تا 1400 میلی متر می باشد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>