اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاربرد چوب بلوط

درختان بلوط دارای چوبهای سخت هستند که از آنها در ساخت وسائل منزل و کف پوش استفاده می گردد. پوسته Quercus suber یا چوب پنبه درخت بلوط در ساخت توپی های چوب پنبه ای شراب کاربرد دارند. این گونه ها در نواحی ساحلی مدیترانه رشد کرده و کشورهای پرتقال، اسپانیا، الجزایر و مراکش تولید کنندگان اصلی آن در جهان به حساب می آیند.

بعضی از گونه های بلوط اروپایی و آمریکایی در ساخت شبکه های انداختن شراب و سایر مشروبات الکلی کاربرد دارند این شبکه ها در طعم این محصولات هم موثر هستند.تمامی درختان بلوط آمریکای شمالی را بدون در نظر گرفتن منشا آنها به عنوان بلوط قرمز معامله می کنند که گران ترین آنها بلوط قرمز شمالی است که در ساخت الوار بکار می رود.

الگویی که برای الوارهای گروه بلوط های سفید که همگی آنها به نام بلوط سفید دادو ستد می شوند بکار می روند، بلوط سفید Quercus می باشند. اغلب از بلوط سفید برای ساخت شبکه های تهیه شراب استفاده می گردد.چوب بلوط یکی از انواع چوب های طبیعی موجود در طبیعت است که کارائی نسبتا زیادی در امور ساختمانی و خصوصا امور داخلی ساختمانی مثل دکوراسیون، درب ساختمانی، مبلمان و کابینت و … دارد.

این چوب در رنگهای سفید و قرمز، بسیار زیبا هستند و قیمت چندان بالائی هم ندارند. ضمن اینکه از استحکام و دوام بالائی برخوردار می باشد.از این رو از چوب بلوط به عنوان یکی از متریال های اصلی در ساخت درب ساختمان و انواع درب چوبی یاد می شود.

از هر دو نوع این چوب های بلوط برای صنایع مبلمان سازی، معماری، کفپوش و کابینت سازی استفاده می شود. از آنجائیکه دوام و عمر مفید هر چوب به خلل و فرج، منافذ و شکاف های روی آن بستگی دارد، چوب بلوط یکی از خویترین های انواع چوب است، چوب بلوط قرمز و سفید هر دو به دلیل استحکام بالا، قیمت مناسب و رنگ پذیری خوب، برای کفپوش بسیار مناسب هستند و کاربرد بسیاری در این صنعت دارند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مخفی کردن >>