اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


چوب شمشاد چیست؟درخت شمشاد

شِمشاد یکی از درختان همیشه سبز است که چوب سخت آن در صنعت استفاده می شود. شمشاد معمولاً در مناطق مرطوب کاشته نمی شود ولی فقط توسط باران تغذیه می شود. جنگل های انبوهی از شمشاد در کنار سواحل شنی ایجاد می کنند تا از پراکندگی شن ها جلوگیری نمایند.

از جنگل های انبوه شمشاد برای تهیه الوار استفاده می شود. این درخت از راسته شمشادسانان و از تیره شمشادیان می باشد.شمشادیان تیره ای از گیاهان به شکل درخت یا درختچه است که گل های کوچک تک جنسی منظم دارند. برخی منابع آن را از راسته شمشادسانان و برخی دیگر از راسته چنارسانان دانسته اند.

یکی از چوب هایی که احتمالا نام آن را زیاد شنیده اید، چوب های شمشاد هستند که دارای چگالی بالایی می باشند و این چگالی به دلیل وجود آوند های بسیار و لیف های فشرده ای است که در این نوع چوب ها وجود دارد.

این نوع از چوب ها برای مواردی مانند خاتم کاری و منبت کاری استفاده می شود و می توان گفت یکی از چوب هایی است که هنرمندان از آن بهره زیادی می برند و استفاده می کنند.یکی از موضوعاتی که می تواند قیمت یک کالا را بالا ببرد، دور بودن محل ساخت کالا و مقصدی است که کالا به آن جا می رود.

در این مورد نیز اگر می خواهید که این نوع از چوب ها را با قیمت های مناسب تری خریداری نمایید، می توانید به این موضوع توجه نمایید که این نوع از چوب ها در سواحل دریای خزر و جنگل های هیرکانیان وجود دارد و خبر بدی که در این زمینه وجود دارد این است که این نوع از درختان، امروزه رو به نابودی هستند.
زیرا حشرات و بیماری در چند سال اخیر زندگی آن ها را با خطر روبرو کرده است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>