اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی یکی از تجهیزاتی است که حضور آن در آشپزخانه الزامی می باشد. زیبایی و طول عمر بالا دو فاکتور اصلی در انتخاب سینک مناسب محسوب می شود که در هنگام خرید باید به آنها توجه شود. این المان، مدل ها و جنس های متفاوتی دارد و با توجه به کاربرد و نوع عملکرد در آشپزخانه، انتخاب می شود.

علاوه بر آن، موارد دیگری نظیر ضخامت سینک، ابعاد، کاربرد و ایمنی سینک نیز حائز اهمیت است. در این نوشته از ساختمانچی سعی شده نکات مهم در انتخاب سینک ظرفشویی به شما معرفی شوند تا بتوانید با استفاده از آنها راحت تر و اصولی تر اقدام به انتخاب نمائید. این نکات به شرح زیر می باشند.

سینک ظرفشویی

نکات مهم در انتخاب سینک ظرفشویی

  • قبل از خرید سینک ظرفشویی در ابتدا باید ابعاد آن را در نظر بگیرید. بهتر است قبل از نصب کابینت اقدام به خرید سینک ظرفشویی کنید. سینک ها با توجه به مدل خود دارای ابعاد و اندازه های تفاوتی هستند، به همین دلیل آنها را باید بر اساس دکوراسیون داخلی و مساحت آشپزخانه خود انتخاب نمائید.
  • نصب سینک های بسیار بزرگ یا بسیار کوچک نوعی عدم تعادل در فضای آشپزخانه به وجود می آورد. نکته دیگری که در مورد اندازه سینک باید بدان توجه کنید رعایت نمودن چند سانتی متر فاصله در اطراف آن است. اگر آشپزخانه شما کابینت دارد، حدود 5 سانتی متر فاصله از دو طرف سینک را در نظر گرفته تا در حین نصب سینک دچار مشکل نشوید.
  • سینک ها معمولاً دارای یک، دو و یا سه کاسه هستند. با توجه به نیازتان و اینکه چه مقدار از سینک ظرفشویی استفاده می کنید، اقدام به انتخاب آن نمائید. اگر صرفاً برای شست و شو ظروف از سینک استفاده می کنید، سینک های یک قلو نیاز شما را برطرف می سازند و اگر کارهای دیگری نظیر شستن و آماده سازی مواد غذایی در سینک انجام می دهید، سینک های دو یا سه قلو گزینه ای ایده آل هستند.
  • عمق کاسه سینک و انحنای دیوارهای آن به کاربرد آن در آشپزخانه بستگی دارد. در انتخاب سینک ظرفشویی به ضخامت آن توجه کنید. سینک هایی که ضخامت کمی دارند در اثر ضربه به راحتی تو رفته و سطح آن نیز دچار خراشیدگی می شود. اما سینک های مقاوم ضخامت بالایی دارند و در برابر تغییرات دمایی و استفاده مداوم دچار آسیب نشده و وزن بیشتری را می توانند تحمل کنند.
  • شما هم می توانید سینک کوچک در آشپزخانه خود نصب کنید و هم می توانید از کارایی های یک سینک بزرگ بهره ببرید. هر کدام از این سینک ها خود دارای انواع مختلفی هستند، بنابراین نمی توان گفت تمام سینک های کوچک دارای ابعاد مشابه اند، بلکه گاهی اوقات سایز سینک به جزئیات دیگری نظیر شکل سینک و نحوه نصب آن نیز بستگی دارد.
  • نکته دیگری که در انتخاب سایز سینک باید مورد توجه قرار گیرد، سبک زندگی و اینکه چگونه از آشپزخانه خود استفاده می کنید، است. اگر ماشین ظرفشویی دارید و به ندرت از سینک برای کارهای دیگر استفاده می کنید، بهتر است فضای ارزشمند آشپزخانه خود را هدر نداده و یک سینک کوچک انتخاب نمائید.
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>