اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سینک ظرفشویی

سینک گرانیتی از سنگ گرانیت و مواد پلیمری، رزین های اکریلیک و رنگ ساخته و در رنگ های سیاه، سفید، کرم، بژ و دودی به بازار ارائه می شود. این المان، نوعی سینک آنتی باکتریال و کاملاً بهداشتی است که امکان رشد قارچ و کپک در آن وجود ندارد.

سینک گرانیتی نسبت به سایر سینک ها از ایمنی و مقاومت بالایی برخوردار بوده و ظاهر زیبا و مدرن آن با دکوراسیون خانه های امروزی همخوانی دارد. در این نوشته سعی شده به معرفی سینک گرانیتی و بررسی خصوصیات و ویژگی های آن پرداخته شود، پس تا انتها با ما همراه باشید.

سینک ظرفشویی

مقایسه سینک گرانیتی و سینک کورین
کورین شباهت بسیاری به گرانیت دارد و تشخیص آنها از یکدیگر، از عهده افراد غیر متخصص برنمی آید. کورین، سنگ طبیعی نیست و فقط حاصل یک شبیه سازی زیرکانه می باشد. مواد تشکیل دهده سینک کورین از ترکیب آلومینیوم تری هیدرات و یک مایع آکریلیک به اسم متیل متاکریلات به وجود آمده است.

درحالی که گرانیت یک سنگ آذرین است که در دل زمین ساخته می شود و ترکیبی از مواد معدنی مختلف است. مواد تشکیل دهنده سینک گرانیتی تقریبا هفتاد درصد سنگ گرانیت به علاوه مواد اکریلیک و ماده پرکننده رزین می باشد. در نتیجه مقاومت سینک گرانیتی بالاتر از سینک کورین می باشد. ولی در عوض، به دلیل ماهیت مواد سازنده، سینک کورین وزن سبک تری دارد.

سینک های کورین به دلیل مقدار زیاد مواد اکریلیکی که در ساختارش وجود دارد، نسبت به سینک های گرانیتی، مقاومت بهتری در برابر لکه ها دارند و قدرت جذب لکه ها در این سینک ها کمتر می باشد.

سینک های کورین به دلیل وجود مواد مصنوعی زیاد در ساختار خود، مقاومت کمتری نسبت به سینک های گرانیتی در برابر خط و خش دارند. سینک های گرانیتی را به سختی و با زحمت می توان خش انداخت.

سینک ظرفشویی

جنس کورین در برابر حرارت بالا به راحتی آسیب می بیند و اثر سوختگی بر روی آن باقی می ماند، ولی این آثار سوختگی را می توان با سابیدن آن تمیز کرد. در حالی که همانطور که گفته شد سینک های گرانیتی تحمل حرارتی فوق العاده ای در برابر حرارت دارند و آسیب نمی بینند.

گرانیت سنگی طبیعی است و تنوع زیادی در طرح و رنگ ندارد، اما سینک های کورینی را می توان در رنگ های متنوعی تولید و به مشتریانی که به رنگ های مختلف علاقه دارند، عرضه کرد.

قیمت سینک های کورین به مراتب کمتر از سینک های گرانیتی می باشد. اما باید توجه داشته باشید که قیمت بالای سینک گرانیتی، حاکی از کیفیت بالای این محصول می باشد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>