اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پالت چوبی

پالت چوبی در اواسط قرن بیستم به عنوان وسیله ای برای حمل نقل موثر مواد توسعه یافت آن را می توان از انواع مختلف چوب بریده شده پهن برگان ساخت. تفاوت در جنس پالت چوبی بر روی استحکام توان آن تأثیرگذار است. در واقع پالت سازهای است مسطح که کالاها را در حین حمل نقل ذخیره سازی تثبیت می کند.

آنها اغلب همراه با لیفتراک جک پالت استفاده می شوتد علاوه بر کاربرد در صنعت حمل نقل، از پالت چوبی می توان به صورت خلاقانه، برای ساخت انواع وسایل استفاده کرد. پالت چوبی هم به صورت نو مورد استفاده قرار می گیرد هم نوع دست دوم آن در بازار وجود دارد.

به طور کلی پالت چوبی وسیله ای بسیار کارآمد، به ویژه در حمل نقل است. پالت چوبی هم به صورت دستی در تعداد کم هم به صورت مکانیزه برای تولید انبوه ساخته می شود. حمل نقل کانتینری موجب استفاده از پالت چوبی شده است.

اکثر انواع پالت چوبی به راحتی می توانند 1000 کیلوگرم بار را حمل کنند. امروزه، بیش از نیم میلیارد پالت چوبی در هر سال ساخته شده مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از انواع پالت چوبی عبارتند از: جعبه پالت چوبی، پالت چوبی یکبار مصرف، پالت چوبی بلوکی، پالت چوبی دو شاخه، پالت چوبی اروپایی، پالت چوبی تک شاخه، پالت چوبی حمل نقل، پالت چوبی استرینگر، پالت چوبی چهار طرفه.

ارزانی، تعمیر آسان سهولت فروش استفاده مجدد از پالت چوبی دست دوم از مزایای آن به شمار میرود. دشواری زیاد در تمیز کردن، تبدیل شدن به محلی مطلوب برای رشد باکتری ها قارچ ها در صورت خیس شدن، وجود تراشه، بیرون زدگی، پیچش همکشیدگی چوب هزینه های بازسازی مستمر از معایب این نوع پالتها مشکلات مشترک استفاده کنندگان است

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>