اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


مزایایی پارچه ابریشم

خنک کننده بدن

زمانی که احساس گرما گرفتگی یا گرما به صورت ناگهانی در فرد ایجاد می شود، بهتر است برای جلوگیری از این موضوع و تعادل دمای بدن از لباس هایی با جنس ابریشم استفاده شود. ملحفه و پیژامه های ابریشمی به طور مؤثر تأثیرات ناشی از گرما را کاهش می دهند و بدن تو را خنک نگه می دارد.

جوان و درخشان کننده پوست

ذرات تشکیل دهنده و موجود در بافت ابریشم باعث می شود پوست به مدت بیشتری مرطوب و هیدراته باقی بماند. همچنین مو ها نیز حالت خود را بهتر حفظ کرده و براق تر خواهند بود به همین دلیل روسری های ابریشمی علاوه بر زیبایی می تواند در سالم نگه داشتن مو ها کمک کنند. روبالشتی های ابریشمی نیز تأثیر مشابه ای خواهند داشت.

خواب بهتر

تحقیقات و پژوهش ها نشان می دهند که 40 درصد افراد با تعویض جنس ملحفه و بالش خود و جایگزین نمودن آن ها با پارچه های ابریشمی، خواب بهتری را تجربه کردند.

کاهش علائم آلرژی و حساسیت

ابریشم در صورتی که با کیفیت و مرغوب باشد و درصد خلوص بالایی داشته باشد، از مواد طبیعی ساخته شده است و به همین دلیل گرد و خاک را به خود جذب نمی کند. در نتیجه امکان بروز آلرژی یا حساسیت به ویژه آلرژی های فصلی را نیز به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد.

کاهش اگزما و خارش پوست

بی شک برای شما هم پیش آمده است که به دلیل های مختلف دچار اگزما شوید و پوستتان ملتهب، قرمز و متورم شود، علاوه بر درمان های طبیعی یا دارو های شیمیایی که برای درمان آن استفاده می کنید، جالب است بدانید استفاده از لباس ها، ملحفه یا روتختی هایی به جنس پارچه ابریشم هم می تواند در کم کردن اگزما ها و همچنین رفع خارش ناشی از آن به تو کمک کند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>