اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

صادرات انار به قطر:
صادرات انار به قطر از طریق شرکت‌های فروش و بسته بندی به وفور صورت می گیرد. این محصول در کشور قطر دارای مشتریان دائمی بسیاری می‌باشد.صادرات مستقیم انار به قطر به متعادل گردیدن قیمت این محصول کمک زیادی نموده است.

انار

صادرات انار به قطر به صورت فله ای:
عمده‌ترین روش صادرات انار به قطر به صورت فله‌ای و از طریق حمل و نقل دریایی می‌باشد. این محصول در کشور قطر دارای مشتریان بی شماری است.

به منظور تولید فراورده هایی نظیر رب انار و روغن هسته انار لازم است این محصول به صورت فله‌ای و در حجم‌های عمده توسط ایران به کشور قطر ارسال گردد.

مناسب ترین قیمت برای خرید انار توسط شرکت مزبور در خرید و فروش فله‌ای حاصل می‌گردد. حجم صادرات انار به قطر در طی ماه‌های اخیر بیشتر از قبل گردیده و درآمد سرشاری را برای عرضه‌کنندگان به همراه داشته است.

انار

بهترین روش فروش انار درجه یک:
برای عرضه و فروش انار در بازارهای جهانی و بین‌المللی دو روش عمده وجود دارد. روش اول استفاده از بسته‌بندی مناسب برای این محصول می‌باشد که ضمن حفظ کیفیت محصول خریداری شده جا به جایی و حمل و نقل آن را راحت تر می‌کند.

در این روش قیمت انار تا حدودی بالاتر می‌باشد. روش دوم خرید و فروش فله ای انار بوده که قیمت‌ها را تا حدود زیادی برای مشتریان کاهش می‌دهد.

برخی از مشتریان برای خرید انارهای درجه یک ایرانی ترجیح می‌دهند از روش اول استفاده نمایند. انارهای مرغوب و درجه یک ایرانی را می‌توان با استفاده از بسته بندی مناسب و شکیل به کلیه کشورهای دیگر ارسال نموده و به فروش رسانید.

کلیه روش هایی که برای صادرات انار در نظر گرفته می شوند موجب فروش بیشتر این محصول در بازارهای جهانی خواهد شد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>