اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

 چسب پودری

صادرات چسب پودری:
صادرات چسب پودری در چند سال اخیر به کشورهای زیادی از ایران از جمله، عراق، ترکیه، امارات، روسیه، گرجستان و رومانی صورت گرفته است. و ایران تولید کننده بهترین چسب کاشی پودری کف و دیوار برای پروژههای عظیم بین المللی است.

ایران پتانسیل خوبی برای صادرات چسب به حوزه خلیج فارش و آسیا دارد. ما می توانیم انواع چسب های ساختمانی مورد نیاز در صنعت ساختمان را در اختیار مشتریان خارجی قرار بدهیم و بدین وسیله در رونق اقتصادی ایران سهیم باشیم.

در زمینه صادرات کمتر تولید کنندگان فعالیت کرده اند و باید در این راستا دولت به تولید کنندگان کمک و حمایت نماید تا بتوانند محصولات خود ر ابه بیرون از مرزهای ایران معرفی کنند.

صادرات چسب پودری به عراق:
یکی از محصولاتی که اخیرا به کشور عراق صادر می شود چسب سرامیک پودری مخصوص کف و دیوار است. این چسب با بهترین کیفیت در داخل ایران و توسط بهترین تولید کنندگان باهوش ایرانی ساخته و عرضه می گردد.

از این رو به راحتی مشتریان عراقی می توانند بهترین چسب ساختمانی را از این شرکت با بهترین کیفیت تهیه کنند.

چسب پودری مزیتهای زیادی برای صادرات دارد که باعث شده این محصول طالب و خواهان زیادی برای صادرات داشته باشد. البته تولید کنندگان کم و بیش این محصول را به فروش می رسانند ولی می تواند نرخ فروش از قبل بهتر و بیشتر شود.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>