اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

چای

صادرات چای سیاه ایرانی به ترکیه:
صادرات چای سیاه ایرانی به ترکیه سالیانه بخش مهمی از فروش و اهمیت به ارزآوری را در بر دارد، پس در اختیار داشتن کیفیت و قیمت مناسب می تواند کمک بسیاری را برای فعالین این عرصه به همراه داشته باشد.

علاقه به نوشیدن چای را نمی توان فقط به مردم کشور ما عمومیت داد، در تمام دنیا این نوشیدنی یکی از کالاهای درآمدزا و محبوب به شمار رفته و نحوه سرو آن نیز در جای جای دنیا متفاوت و با آداب و رسوم خاص و مخصوص به همان منطقه می باشد.

چای سیاه در میان سایر انواع چای های موجود در بازار بسیار پرتقاضا تر بوده و همین امر سبب شده تا بیشترین حجم صادرات را نیز در این بخش شاهد باشیم.

چای ایرانی در طی سال های اخیر با توجه به اطمینان از ارگانیک بودنش بسیار مورد توجه قرار گرفته و با توجه به بیشترین حجم تولید به چای سیاه می توان آن را یکی از نقاط سودآور تلقی نمود.

چای سیاه ایرانی بر حسب کیفیت، نرخ و نوع درخواست توسط بازار متفاوت بوده و انواع مختلفی را شامل می‌شود و عرضه فله‌ای چای در زمینه صادراتی در کیسه‌های 20 الی 25 کیلویی یکی از رایج‌ترین شیوه‌ها می‌باشد.

علاقه به نوشیدن چای در کشور های همسایه و همجوار ایران یکی از نقاط مثبت جهت صادرات چای ایرانی شمرده می شوند و با شناخت بازار هدف و شناخت هر چه بیشتر ذائقه در این نقاط می توان با قدرت بیشتری بر روی این بازار ها تمرکز گرفت و افزایش شمار مشتریان و طالبان را شاهد بود.

کشور ترکیه و عراق را می توان از طرفداران قدیمی چای سیاه ایرانی دانست بنابراین دسترسی راحت به چای مرغوب ایران و انجام امور صادراتی از جمله موارد مهمی بوده که هم اکنون تمامی این شرایط از طریق مجموعه مقابل فراهم شده و کافیست تامین و ارائه مدارک مورد درخواست را به ما سپرده و تجارت موفق و پرسودی را تجربه نمایید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>