اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

چای لاهیجان

صادرات و فروش عمده چای لاهیجان:
صادرات و فروش عمده چای لاهیجان یکی از راه های ارزآوری خوب برای کشور و حمایت از این صنعت بوده و لاهیجان را می توان یکی از مراکز مهم به لحاظ تولید چای های با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این زمینه دانست. صادرات چای ایرانی و بهترین نمونه از انواع چای صادراتی لاهیجان را با مرجع تخصصی آن تجربه و دنبال نمایید.

چای لاهیجان:
مردم ایران را می توان از جمله طرفداران جدانشدنی از چای دانست که حداقل روزی یکبار هم که شده حتما نوشیدن آن را در برنامه غذایی خود می گنجانند. در کشور ما می توان قطب اصلی تولید چای را لاهیجان دانست زیرا اولین نقطه جهت کشت و تولید چای توسط کاشف السلطنه (پدر چای ایران) بوده و از گذشته تاکنون با تولید بهترین انواع چای در ترویج مصرف چای نقش مهمی را داشته است و خرید و فروش بالای چای این منطقه در طول سال حاکی از این امر دارد.

چای سیاه، سبز و سفید از جمله تولیدات کارخانجات چایسازی در لاهیجان بوده و می توان این شهر را نقطه قوت چای داخله چه به لحاظ صادرات و فروش عمده چای دانست.

کشور های عراق، افغانستان، گرجستان، ترکیه، روسیه، آلمان و… از جمله طرفداران پرو پاقرص چای ایرانی علی الخصوص چای لاهیجان هستند که همین امر سبب شده تا توجه بسیاری را جهت ورود به این عرصه جلب نموده و بازار داغ فروش عمده و صادرات را در طول سال مهیا نماید.

دما و سرمای مناسب (به طور کل اقلیم و شرایط جوی ایده آل منطقه) در این ناحیه سبب شده تا هیچ آفتی اجازه رشد در باغات چای را نداشته و به دلیل همین امر از هیچ سموم شیمیایی در طی مراحل رشد استفاده نمی گردد.

با توجه به ارگانیک بودن چای لاهیجان امروزه بیش از پیش این چای با استقبال و توجه همراه بوده و امید آن را داریم که شاهد شکوفا شدن هرچه بیشتر و پیشرفت روز افزون این صنعت و حمایت از کشاورزان و تولیدکنندگان عزیز داخلی باشیم. هم اینک صادرات و فروش عمده چای لاهیجان در صدر درخواستداران چای‌ایرانی قرار دارد و این موضوع قطعا باید مهم واقع شده تا بتوان در صنایع تبدیلی و بسته بندی آن شاهد تلاش‌های بیشتری بود.

ویژگی بارز چای لاهیجان:

 • صد در صد طبیعی.
 • کیفیت بالا.
 • خوش رنگ و خوش طعم.
 • دارای استاندارد های لازم.
 • محبوبیت آن در بازار داخل و خارج.

صادرات چای لاهیجان چه مزیت هایی را به دنبال دارد؟

 • ارزآوری مطلوب برای کشور.
 • سبب حمایت از چایکار و عدم رها کردن باغات می گردد.
 • سبب اشتیاق بیشتر در تولید چای توسط کارخانه داران و افزایش تمرکز بیشتر در این زمینه می گردد.
 • و طبیعتا توسعه هرچه بهتر و بیشتر صنعت چایسازی ایرانی را به دنبال خواهد داشت.

بازار چای صادراتی لاهیجان:
بازار چای مرکزی همیشه نقطه عطف و مکان مطمئنی برای خریداران چای محسوب می شود که می توانند در آن هرگونه چای مدنظر خود را با قیمت ایده آل و مناسب تهیه و تامین نمایند زیرا خرید های عمده برای آن‌ها کاهش نرخ نهایی را در حد بالایی به دنبال خواهد داشت.

صادرات و فروش عمده چای لاهیجان سبب گردیده تا انواع چای صادراتی در رده و درجه‌های مختلف متناسب با انتخاب متقاضیان در بسته بندی های مورد نظر و درخواست قرار گیرند.

بیشترین آمار فروش عمده چای صادراتی به چای شکسته با مناسب ترین قیمت تعلق دارد و جابه جایی‌ها غالبا به صورت چای فله ای در کیسه های 10، 20 و 25 کلوییی ساده و لمینیتی می باشد.

شیوه های صادرات چای لاهیجان:

 • زمینی با کانتینر.
 • از طریق کشتی.
 • از طریق هوایی.

صادرات و فروش عمده چای لاهیجان:
با توجه به اهمیت اقتصادی چای لاهیجان لذا صادرات و فروش عمده چای لاهیجان از طریق مراکز تولید بسیار مهم واقع شده و در نتیجه ارزش کیفی چای عرضه شده از اهمیت بسیاری برخوردار است. صادرات چای لاهیجان در طی سال های اخیر با روند رو به رشدی مواجه شده و تعداد کشور های خریدار چای این نقطه چایخیز روز به روز در حال افزایش می باشند و این موضوع می تواند کاملا به نفع چای تولید داخلی باشد.

صادرات و فروش اینترنتی چای به سایر نقاط دنیا:
فضای مجازی در دنیای امروز از توجه بسیاری برخوردار اس حتی نزد تجار و بازرگانان، آن ها با سرچ در این فضا در کمترین زمان به چای مورد نظر خود در سایر نقاط دنیا دست یافته و با ارتباط با این مراکز اقدام به خرید و صادرات چای می نمایند.

هم اکنون صادرات و فروش عمده چای لاهیجان از طریق فعالین این حوزه در حال انجام بوده و معرفی اینترنتی آن گسترگی و پهنه بیشتری را زیر پوشش گرفته که سبب ارتباط و تداوم همکاری با سایر نقاط دنیا گردیده است.

این روش شاید تا زمانی غیر قابل باور بود و تنها شیوه سنتی خرید چای باب بود اما هم اینک این شیوه در بسیاری از موارد نسبت به فروش سنتی ارجحیت یافته است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>