اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

 چای لاهیجان فله

صادرات چای لاهیجان فله:
صادرات چای لاهیجان به صورت فله و بسته بندی درخواست های بالایی داشته و با داشتن قیمت های فروش رقابتی می توان در این زمینه تجارت خوبی را تجربه نمود.

چای از جمله اقلام پرتقاضا و درآمدزا در بازار است که نیاز روزانه آن در سبد مصرفی خانوارها و نرخ مناسب آن سبب شده تا به عنوان کالای مهم و با تراکنش بالا محسوب گردد.

نخستین آزمون کشت چای در لاهیجان صورت گرفت و پس از جواب دادن کاشت آن به مناطق همجوار نیز وسعت یافت و هم اکنون نواحی کاشت چای 90% در گیلان و 10% مابقی در مازندران وجود دارند که محل و مکان هدف مناسبی برای بسیاری از خریداران و صادرات به حساب می آید.
عوامل و شرایط جوی حاکم در زمان برداشت می توانند نقش مهمی را در میزان تولید حاصل و حجم صادرات چای داشته باشند.

ایران به عنوان پانزدهمین تولید کننده و دوازدهمین کشور مصرف کننده چای در دنیا قرار دارد و به همین رو با واردات شدید چای به داخل و صادرات کمتر آن مواجه هستیم، اما با این تواصیف صادرات چای لاهیجان ارزش اقتصادی بالایی به دلیل کیفیت بیشتر و تعدد تولیدکنندگان و رقابت مابین آنها داشته و نقطه تمرکز خوبی برای تجار و بازرگانان چه داخلی و چه خارجی می باشد.

چای لاهیجان به صورت کاملا طبیعی و بدون افزودن رنگ و اسانس در حال عرضه می باشد و چای این نقطه به عنوان چای ارگانیک و سالم مشتاقان بسیاری را به سمت خود کشانده و می توان به جرات بهترین برند های چای را در این شهر مشاهده نمود که با ارائه مرغوب ترین چای ها توان رقابت با چای های خارجی و حتی بالاتر از آن را دارا می باشند.

 چای لاهیجان فله

اما از مهم ترین دلایل افت و کاهش تولید چای و رها کردن باغات در طی سال های اخیر می توان به:

  • عدم خرید تضمینی و ارزشگذاری پایین برگ سبز چای و ثابت نگاه داشتن آن در طی چند سال متمادی و نبود هیچگونه حمایت کافی از چایکار و کارخانه داران از سمت دولت اشاره کرد.
  • احیای مجدد باغ‌های چای و به کارگیری سیستم‌های پیشرفته چه در پرورش و چه در تهیه چای می‌تواند در پیشبرد این صنعت مهم واقع شود و افزایش صادرات در این بخش و بهبود وضعیت چایکاران را شاهد باشیم.
  • صادرات چای فله لاهیجان از سمت خواستاران آن بیش از سایر شیوه‌ها رسمیت داشته و چای‌ها در این حالت در کیسه‌های خاص و مخصوص چای در اوزان 20 الی 25 کیلویی قرار گرفته و چنانچه نیاز به مدارک خاص باشد به همراه تمامی درخواست‌ها انجام و آماده تحویل می گردد.
  • تامین انواع چای صادراتی فله لاهیجان در تناژ درخواستی را می توان هم اکنون بی دغدغه از طریق سایت پیش رو در حداقل زمان انجام نمود.
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>