اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، جواد حق لطفی با اشاره به اجرای طرح کنترل بارنامه از مبدا در استان قزوین برای اولین بار اظهار کرد: این طرح در راستای حمایت از صاحبان کالا و رانندگان با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان انجام می شود.

وی اضافه کرد: با این اقدام زمینه کنترل بارنامه کامیون های حامل مواد اولیه و کالاهای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک کاسپین در حین کنترل اطلاعات ورود و خروج کالا در سامانه جامع انبارها و مراکز نگه داری کالا فراهم شد.

حق لطفی ادامه داد: بارنامه به عنوان سندی که از سوی مؤسسه حمل و نقل صادر و مشخصات کامل کالا اعم از نوع و وزن و تعداد و نام و نشانی گیرنده و فرستنده کالا در آن قید می شود نقش مؤثری در جلوگیری از قاچاق کالا و ورود دلالان به چرخه قانونی توزیع کالا دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین با بیان اینکه حمل بار بدون بارنامه تخلف محسوب شده و ممنوع است گفت: به منظور جلوگیری از تضییع حقوق رانندگان قانونمند در صورت مشاهده این تخلف بر اساس قانون با آنها برخورد جدی خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین افزود: صدور بارنامه به تقسیم عادلانه حمل بار بین رانندگان کمک می کند و بر همین اساس نیز همکاری و دقت مدیران شرکت های تولیدی در محل خود شرکت به جلوگیری از تخلفات و ارتقای وضعیت معیشتی شاغلان حوزه حمل و نقل کالا کمک می کند.

حق لطفی ضمن تشکر از همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان و شهرک کاسپین در اجرای طرح اظهار امیدواری کرد: با انجام حرکت های مشابه در سایر شهرک های صنعتی استان شاهد رشد چشمگیر در فرایند اجرای قوانین حوزه حمل و نقل باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>