اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

زیره

صادرات زیره ایران به کشور های عربی:
صادرات زیره ایران به کشور های عربی که یکی از خریداران عمده زیره مرغوب ایران هستند بسیار پر رونق می‌باشد به گونه‌ای که هر ساله میزان قابل توجهی از محصول برداشت شده در داخل کشور به کشور‌های عربی حاشیه خلیج فارس و سایر کشور های همسایه ارسال می شود.

صادرات همواره امری سود اور است و نقش مهمی در اقتصاد در کشور ایفا می کند. ایران با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک حاصلخیز توانایی تولید بسیاری از انواع محصولات کشاورزی را دارد که هم در بازار داخل و هم در بازار خارجی عرضه می گردد.

یکی از این محصولات زیره سبز و زیره سیاه است که شرکت های متعددی در داخل کشور آن را پس از بوجار و بسته‌بندی برای صادرات به کشور های متقاضی چون امارات و دیگر کشور های عربی آماده می نماید.

فروش و صادرات زیره ایران در بازار:
فروش انواع زیره ایران در سطح بین المللی نشان از کیفیت بالای این محصول دارد همچنین میزان صادرات بالای این محصول گواه بر این ادعا می باشد.

یکی از ملاک‌هایی که در صادرات زیره مورد توجه قرار می گیرد این است که حتما از کیفیت بالا برخوردار باشد.

معیار سنجش کیفیت زیره چیست؟
معیار های مختلفی برای سنجش کیفیت زیره ایران وجود دارد که از انواع آن بر اساس عطر محصول می‌باشد این مورد یکی از مهم‌ترین موارد سنجش کیفیت زیره می باشد. یکی دیگر از مواردی که بر روی درجه‌بندی زیره تأثیر می‌گذارد میزان تمیزی این محصول می باشد به گونه‌ای که هر چه میزان ناخالصی موجود در محصول برداشت شده کم تر باشد یا به عبارت دیگر تمیز تر باشد زیره از کیفیت بالاتری برخوردار است.

در میان انواع زیره‌های کشت شده، زیره سیاه کوهی کرمان دارای کیفیت بسیار بالا برای صادرات بوده از این رو کشور‌های مقصد حاضر به پرداخت بهای بالا برای خرید آن هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>