اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سنگ بادبر چیست؟

سنگ بادبر به عنوان سنگی تلقى مى شود که در هنگام استخراج از معدن به کمک پتک آن را به صورت تقریبی مکعب مستطیل در می آورند و سپس در کارگاه، سطح نمای آن را حدودا به صورت چهار گوش (مربع یا مستطیل) شکل می دهند که اصطلاحاً به این نوع سنگ بادبر نیز گفته می شود.

گفتنى است، این اقدام برای برداشتن درزهای افقی و قائم در دیوارهای رجدار و همچنین نظم بخشیدن به نمای دیوار انجام می گیرد.بعضی از طرح هاى سنگ بادبر ساختمانی به دلایل مختلفى مانند میزان استحکام و طراحی به عنوان پر فروش ترین سنگ های بادبر در بازار های سنگ محسوب می شود.

امروزه از سنگ های بادبر در نمای خارجی ساختمان ها و بعضی از ساختمان های تجاری استفاده می شود و روز به روز نیز طرح های جدید تر و فانتزی تری از سنگ های بادبر ساختمانی توسط کارخانه ها تولید می شود ولی بعضی از طرح های سنگ بادبر به دلیل زیبایی و جلوه ی خاص و همچنین مقاومت مطلوب به عنوان پر فروش ترین سنگ های بادبر ساختمانی در مراکز عرضه سنگ شناخته می شود.

لازم به ذکر است، سنگ بادبر را در تونل سازی، پل سازی، جدول سازی، دیوار های باربر و غیر باربر، سنگفرش و پله استفاده می کنند و یکی از عمده ترین کاربردهای مهندسی سنگ لاشه و مالون به ویژه در نقاط کوهستانی اجرای قوس هاى سنگی است که در پل ها، درگاه ها و طاق مورد مصرف قرار مى گیرد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>