اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سنگ چینی سیرجان

سنگ چینی سیرجان سنگی است از خانواده کریستال که در ایران با نام سنگ چینی سیرجان و یا سنگ چینی قدمگاه معروف است. سنگ چینی سیرجان به صورت دانه های کریستالی درشت و سفید است و جزء سنگ های کریستال ممتاز ایران می باشد. سنگ چینی سیرجان با زمینه کریستالی سفید و رگه های طوسی و خطوط طلایی مشاهده می شود.

از سنگ چینی سیرجان به خاطر نقش و نگار و خطوط طلایی طرح های بوکمچ و فورمچ بسیار زیبایی فرآوری می گردد. سنگ چینی سیرجان قابلیت عبور نور از خود را داراست و چنانچه در طراحی لابی، آسانسور، کانتر و... از قابلیت عبور نور از سنگ چینی سیرجان استفاده شود فضایی بسیار گرم و دلنشین را برای شما ایجاد مینماید.

براقیت، شفافیت بالا و جذب آب پایین از مهم ترین ویژگی های سنگ چینی سیرجان است. ساینده این سنگ اگر از جنس مرغوب باشد شفافیت سنگ چینی سیرجان را چند برابر خواهد کرد.
سنگ چینی سیرجان اغلب به صورت اسلب برش داده می شود و طرح های بوک مچ و فور مچ سنگ چینی سیرجان بسیار زیبا است.

سنگ چینی سیرجان نسبت به سایر سنگ های مشابه خارجی و داخلی هم از نظر کیفی و هم از نظر قیمت بسیار مناسب تر است.سنگ چینی سیرجان آرامشی به فضاهای مسکونی و اداری شما خواهد بخشید. سنگ پله و کف سازی سالن های مجلل نیز از دیگر کاربردهای سنگ چینی سیرجان است.

سنگ چینی سیرجان، نور و روشنایی بیشتری به محیط می بخشد و در محیط های کم نور گزینه خوبی است. کاربرد سنگ چینی سیرجان بیشتر برای ساختمان های لوکس و گرانقیمت انجام می شود زیرا استفاده از این سنگ در پروژه های ارزان قیمت اصلا مقرون به صرفه نیست.

سنگ چینی سیرجان دارای اسامی مختلفی است که تولید و در بازار فروخته می شود:

  • سنگ چینی سیرجان اصلی 
  • سنگ چینی قدمگاه سیرجان
  • سنگ کریستال سیرجان
  • سنگ چینی طلایی سیرجان

این نام هایی است که سنگ چینی سیرجان معرفی و فروخته می شود.

کاربرد سنگ چینی سیرجان

سنگ چینی سیرجان برای نمای ساختمان مناسب است ولیکن به دلیل میزان تخلخل بسیار کم و سطح صاف پشت سنگ میبایست در موقع نصب به منظور جدا شدن سنگ نما از گیره های اسکوپ پشت سنگ استفاده کرد. استفاده این سنگ در نمای مناطق بسیارسرد و مرطوب مناسب نیست.

از دیگر کاربرد های سنگ چینی سیرجان استفاده در سنگفرش هال و پذیرایی، سنگفرش آشپزخانه، سنگفرش لابی، سنگ پله و دیواره های داخلی ساختمان و... می باشد. این سنگ به دلیل رنگ روشن، طرح زیبا و انعکاس نور زیاد در داخل ساختمان مخصوصا طرح بوکمچ و فور مچ آن زیبایی خاصی به ساختمان خواهد بخشید.

قیمت سنگ چینی سیرجان
قیمت سنگ چینی سیرجان به عوامل مختلفی از جمله موارد زیر بستگی دارد.

  •  رنگ و طرح سنگ
  • سایز اسلب فرآوری شده
  • ضخامت سنگ
  • بوکمچ یا فورمچ بودن سنگ
  • قکیفیت فرآوری سنگ

سنگ چینی سیرجان معمولا به صورت اسلب فرآوری می گردد و به سایز دلخواه مشتری برش داده می شود. هر چه قدر سایز سنگ کوچک تر باشد قیمت آن کمتر است. همه این عوامل بر روی قیمت سنگ چینی سیرجان تأثیر دارد.

جهت دریافت لیست قیمت سنگ چینی سیرجان فرم مربوط به درخواست قیمت را تکمیل و ارسال نمایید تا درخواست شما مستقیما از طریق پیامک برای تولید کنندگان سنگ کریستال سیرجان ارسال گردد.

معدن سنگ چینی سیرجان

معدن سنگ چینی سیرجان در استان کرمان شهرستان سیرجان واقع شده است و سینه کارهای مختلفی دارد که با نام های مختلف در بازار عرضه می گردد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>