اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

سنگ گچ

صادرات سنگ گچ به قطر
سنگ گچ مرغوب و سفید با خلوص بالا، به قیمت مناسب، آماده فروش و صادرات به کشور قطر، از طریق این شرکت می باشد.

سنگ گچ یا ژیپس، پنجمین کانی فراوان موجود در پوسته زمین است. خوشبختانه از اغلب مناطق روی زمین امکان یافت این سنگ وجود دارد، تنها مناطق معدودی بر روی زمین وجود دارند که فاقد ذخایر سنگ گچ هستند.

از مشخصات تشخیص این کانی غیر فلزی در منطقه، عدم امکان رویش رستنی ها در مناطق گچ خیز است. البته این امکان نیز وجود دارد که ذخیره سنگ گچ در عمق بیشتری بوده و توسط یک لایه خاک حاصلخیز پوشانده شده باشد. در این صورت رویش گیاهان دراین مناطق دور از انتظار نیست.

سنگ گچ بر خلاف بسیاری از کانی ها، رنگی سفید دارد و محصول حاصل از فرآوری آن نیز سفید رنگ خواهد بود. البته وجود ناخالصی ها، سبب تغییر رنگ آن شده و گچ حاصل از پخت این سنگ نیز چندان سفید و مرغوب نخواهد بود.

ایران از جمله کشورهای ثروتمند از نظر ذخایر سنگ گچ است. برآورد اولیه ذخایر این ماده معدنی را در این کشور، بیش از 900 میلیون تن تخمین زده است. لذا این ذخایر علاوه بر تغذیه صنعت گچ ایران، دارای پتانسیل بالا جهت صادرات به کشورهای همجوار نیز است.

یکی از کشورهای طالب سنگ گچ ایرانی، قطر است. سنگ گچی که از طریق این شرکت به قطر صادر می شود، کاملا سفید بوده و درصد ژیپس بالایی دارد. مشتریان محترم می توانند از طریق دریافت آنالیز شیمیایی نسبت به مرغوبیت این کانی صادراتی اطمینان حاصل کنند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>