اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

  واردات کفش

تعرفه واردات کفش:
ما در این مطلب قصد داریم دررابطه با واردات کفش با شما صحبت کنیم. واردات کفش از کشورهای خارجی همانند دیگر محصولات تعرفه‌ای گمرکی دارد که بسیاری از افراد به دنبال دانستن آن ها هستند.

چرا کفش وارد می شود؟
قبل از این که به بحث واردات کفش بپردازیم، شاید لازم باشد این سوال را از خودمان بپرسیم که اصلا چرا کفش‌های خارجی در بازار ایران در حجم زیاد وارد شده و البته طرفداران بسیاری هم دارند؟

صنایع کفش ایران در گذشته بسیار پر سود تر بود! اما مشکل از جایی شروع شد که تولید‌کنندگان داخلی برای هم سویی با سلایق جدید مردم هیچ تلاشی را نکردند.

به طور مثال اگر صنایع کفش چرم ر اکمی بررسی کنید متوجه خواهید شد که اکثر مدل ها همان مدل‌های سال‌های گذشته هستند و هیچ تغییری در آن‌ها دیده نمی‌شود.

در حالی که تغییر یکی از ضروریات بقاء در جوامع است و اگر صنعتی به تغییرات توجهی نداشته باشد، دیر یا زود حذف خواهد شد.

به خاطر همین موضوع ما امروزه شاهد هستیم اکثر افراد برای خرید کفش های خارجی تمایل بسیار بیش‌تری را نشان می‌دهد و کفش های چرم مانند گذشته طرفدار ندارد!

تعرفه واردت کفش:
برای کفش 26 درصد حقوق ورودی و 9 درصد ارزش افزوده در نظر گرفته می شود. این کالا سود بازرگانی دو‌برابر دارد. یعنی در کل 48 درصد حقوق ورودی و 9 درصد ارزش افزوده.

تعرفه ترخیص واردات لباس و کفش بر اساس هر کیلو گرم از شما اخذ خواهد شد.

کفش از هر کجا (ترکیه، ایتالیا، …) وارد شود، حقوق و عوارض دارد "ولی چون ارزش ها (بسته به نوع جنس کفش، کشور، مرغوبیت، …) متفاوت است و حقوق و عوارض درصدی از ارزش است، لذا هر چه کیفیت بهتری داشته باشد، گران تر و حقوق و عوارض آن نیز بیشتر خواهد بود.

علاوه بر ترکیه از چه کشورهای دیگری واردات کفش داریم؟
در سال 2015 گمرک چین از صادرات 110 میلیون دلاری کفش به ایران گزارش داد. به صورت کلی می توان گفت، حمل و ترخیص دریایی از چین به ایران حدودا 40-50 روز کاری می باشد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>