اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

گیلاس

صادرات گیلاس به روسیه:
صادرات گیلاس به روسیه همانند دیگر میوه در بالاترین کیفیت انجام شده زیرا این کشور همیشه خواستار محصولات درجه یک از ایران بوده و تاجران ایرانی نیز در این زمینه کوتاهی نمی کنند.

ایران یکی از قدرتمند ترین کشور ها در بحث کشاورزی است و محصولات باکیفیتی را از نظر شکل و طعم محصول تولید می کند.

پسته و زعفران ایرانی در دنیا نظیر ندارد. این دو محصول جز با ارزش ترین محصولات ایران در صادرات محسوب می شوند. اما این پایان ماجرا صادرات ایران نیست.

کشور عزیزمان ایران در بسیاری از میوه ها نیز شرایط بسیار خوبی را سپری می کند. در پاییز و زمستان پرتقال، نارنگی، انار، سیب و کیوی عمده محصولات صادراتی به کشور روسیه می باشد.

بهار و تابستانکشور روسیه میوه هایی مانند گیلاس، زردآلو، هلو، شلیل، انگور و … را برای صادرات درخواست می کند. صادرات گیلاس ایران به روسیه از زمانی آغاز می گردد که گیلاس های باکیفیت رسیده و آماده برداشت می شوند.

گیلاس تک دانه مشهد مهم ترین رقم ناب گیلاس است. مهم ترین شرایط این میوه یعنی شکل زیبا، طعم عالی، ماندگاری خوب و همچنین قیمت به نسبت خوب برخوردار است.

گیلاس در بین میوه های تابستانی اکثرا قیمت بالایی دارد و این قیمت به سبب هزینه بالای تولید آن می باشد.

گیلاس

انواع آفت های گیلاس:
گیلاس درختی به نسبت بزرگ است که آفت های زیادی آن را مورد تهاجم قرار می دهد.

میوه کرمو چیست؟
مهم ترین آفت درخت گیلاس مگس گیلاس می باشد. مگس با تخم گذاری روی میوه ها تا لاور ها از میوه تغذیه کرده همزمان با رسیدگی میوه این کرم ها در داخل میوه وجود دارند، که کرمو گفته می شود.

دومین آفت گیلاس سرخرطومی گیلاس است. سرخورطومی گیلاس شبیه یک سوسک کوچک است، این آفت نیز در داخل میوه گیلاس نفوذ و سبب نابود شدن میوه می گردد.

مراقبت و سم پاشی های مکرر سبب می‌شود قیمت نهایی محصول بالا رود و نسبت گران تر از بقیه میوهای فصل تابستان باشد. مناطقی که به هر دلیل نتوانسته بر این آفات فائق آیند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>