اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

انواع تسمه فولادی

به مقطعی که اختلاف عرض با ضخامت آن زیاد باشد تسمه فولادی میگویند. از تسمه ها برای تولید و ساخت وسایل و ابزارهای گوناگون از جمله درب های آکاردئونی، نرده، پنجره، کلاف، درب های آهنی، وسایل کشاورزی و انواع کمربند فلزی که برای نگهداری کپسول و لوله ها کاربرد دارند استفاده می شود.

انواع تسمه فولادی

تسمه فولادی در 4 روش مختلف تولید می شوند. در دادامه به بررسی روش های تولید تسمه فولادی می پردازیم:

تسمه فابریک

برای تولید تسمه فولادی فابریک از شمش فولادی استفاده می کنند. شمش های فولادی را به روش نوردگرم و نورد سرد برای تولید این محصول تغییر شکل می دهند.

تسمه فولادی ماشین کاری

از بهترین و دقیق ترین روش های تولید تسمه فولادی، روش ماشین کاری می باشد. در این روش ورق ها با استفاده قیچی یا گیوتین برش داده می شود و در اندازه های منظم آماده می شوند.

تلورانس تسمه های ماشین کاری شده بسیار کم می باشد. دو مشکل اساسی این تسمه ها این است که معمولا تاب برمیدارند و لبه های آن بسیار تیز و برنده می باشد.

تسمه فولادی ترانس

برای ساخت این تسمه ها معمولا از تسمه های فابریک یا ماشین کاری شده استفاده می کنند. این تسمه ها به علت دقت بالایی که دارد کاربرد آن ها در صنایعی می باشد که نیاز به ابعاد و اندازه های دقیق دارد.

تسمه فولادی نورد

برای تولید تسمه فولادی نورد از روش نورد گرم و سرد استفاده می کنند. تولید تسمه به روش نورد سرد با کیفیت تر از محصولاتی است که به روش نورد گرم تولید می شوند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>